500 TL Monitör Tavsiyesi

Razers

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende aşağıdaki özelliklere sahip bir monitör var.

LCD Monitors - 19 inch (4x3) - LG Electronics Australia

Kare olduğundan dolayı Film izlerken alttan ve üstten oldukça fazla boşluk kalıyor ve monitör Full HD değil. Bende artık Full HD 23 inç bir monitöre geçmek istiyorum. Ayrıca PS4 de bağlayacağım. Bana uygun bir monitör tavsiyesi yapar mısınız ? Bütçem 500 TL

Son düzenleme:
HDMI yokluğu PS4 ile kullanımda sıkıntı yaratabilir, o yüzden 550 liraya bunu öneririm:

ASUS 23.6" VS247HR 2ms Full HD HDMI Gaming Monitör

1ms ile 2ms arasındaki farkı soracak olursanız, sizi etkileyecek kadarı boşverin fark edilecek kadar bile olmadığını düşünüyorum.
Benim monitörüm 2ms ve çok rahatsız edici seviyede ghosting sıkıntısı var. Tabi ASUS farkı vardır muhtemelen bendeki dandik CASPER monitör :D

Benim monitörüm 2ms ve çok rahatsız edici seviyede ghosting sıkıntısı var. Tabi ASUS farkı vardır muhtemelen bendeki dandik CASPER monitör :D

Ghosting sorunu, bildiğim kadarıyla, ms farkı ile alakalı değil. Donanımsal (kablo, marka, dönüştürücü vb.) olması lazım. Casper monitörde olması pek anormal değil yani :)

Ghosting sorunu, bildiğim kadarıyla, ms farkı ile alakalı değil. Donanımsal (kablo, marka, dönüştürücü vb.) olması lazım. Casper monitörde olması pek anormal değil yani :)
Casper'da olması anormal değil tabi ama marka ile alakası yok 5ms monitörde ghosting sorunu olmamasını da beklemeyin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı