500 TL mouse önerisi

Bütçe
500

BosZentorno

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi 500 TL bütçem var ve oyun faresi almak istiyorum. Tutuş şeklim: "Claw Grip"
Elimin uzunluğu 17 santimetre fakat daha 14 yaşında olduğumdan dolayı elimin uzayacağını düşünüyorum.
Mouse beni 4-5 yıl götürse iyi olur.
Ergonomik bir şey düşünüyorum.
DPI ayarlanabilir olması önemli ve en az 6000 DPI tercih etmekteyim.
Kablolu kullanmak durumundayım.

Önerileriniz için beklemedeyim.

Öncelikle merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi 500 TL bütçem var ve oyun faresi almak istiyorum. Tutuş şeklim: "Claw Grip"
Elimin uzunluğu 17 santimetre fakat daha 14 yaşında olduğumdan dolayı elimin uzayacağını düşünüyorum.
Mouse beni 4-5 yıl götürse iyi olur.
Ergonomik bir şey düşünüyorum.
DPI ayarlanabilir olması önemli ve en az 6000 DPI tercih etmekteyim.
Kablolu kullanmak durumundayım.

Önerileriniz için beklemedeyim.
Elinin boyutu ve tutuşun için o bütçedeki en iyi tercih.

Maşallah aynı yaştayız hemen hemen, ben 30 liralık mouse kullanıyorum. Sizin sistemi hayal etmek bile istemiyorum..
Neyi anlamadığınızı merak ediyorum.
Kusura bakmayın fakat maddi dururumun sizi hiç alakadar ettiğini sanmıyorum. Bu benim biriktirdiğim param ve bir zahmet istediğim gibi kullanayım. Dini kelimeler kullanmanızdan da rahatsız oluyorum. Lütfen, siler misiniz cevabınızı?

Kusura bakmayın fakat maddi dururumun sizi hiç alakadar ettiğini sanmıyorum. Bu benim biriktirdiğim param ve bir zahmet istediğim gibi kullanayım. Dini kelimeler kullanmanızdan da rahatsız oluyorum. Lütfen, siler misiniz cevabınızı?

.

Bütçe biraz artar ise en iyisi budur:

Bu forumda mesaj silme diye bir şey yoktur, değiştirme var. Ama değiştirmeyeceğim, sizi ilgilendirmez. Size küfür etmişim gibi karşılık vermenize gerek yoktu. Sizin gibi boş insanlarla muhatap olmayacağım. İyi günler.
Bana hakaret etmeye hakkınız yok. Boş insan sizsiniz. Sırf kullandığınız kelimeden rahatsız olduğumu belirttim diye bana boş diyorsanız asıl sorun sizde demektir. İyi günler.
Bütçe biraz artar ise en iyisi budur:

Ailem yardımcı olmaya çalışacaktır, sağ olun.

Geri
Yukarı