500 TL mouse pad önerisi

Bütçe
500 TL

Dzan

Picopat
Merhaba Technopat okurları.

Uzun süredir fare indirimlerini kovalıyordum. 500 liraya HyperX PulseFire haste kaçırdım, ardından 700 liraya ROG keris kaçırdım. En sonunda indirimle 460 liraya ROG Gladius II Core aldım.

Fakat mousepadler hakkında hiç bilgim yok, neye göre seçmeliyim? En iyi marka hangisidir? Neye göre almalıyım? Mouse Skatez'lerini eritmeyen modeller hangileridir?

Önemli olan doku kalitesi, boyut konusunda hiçbir önceliğim yok. Sistem siyah ve grafit renkli, aydınlatmalar magenta ve kırmızı. Renkli mousepadler önerebilirsiniz. Vakit sıkıntımız yok uzun süre indirimleri takip edebilirim, fakat aşırı F/P ürünler için acele edebiliriz.

Kendimin 5 6 yıl kadar kullanmış olduğum mouse pad kaliteli olduğu %1000 temin ederim.

Yok ben çoğunluğun kullandığını alırım diyorsan https://www.hepsiburada.com/klasse-...mm-e-sports-oyuncu-mouse-pad-pm-HBC000020Q8D3
Bütçe varken Bloody B-080 alınmaz.

Kendimin 5 6 yıl kadar kullanmış olduğum mouse pad kaliteli olduğu %1000 temin ederim ama söyleyeyim dokusu çok pürüzlü.

Yok ben çoğunluğun kullandığını alırım diyorsan https://www.hepsiburada.com/klasse-...mm-e-sports-oyuncu-mouse-pad-pm-HBC000020Q8D3

Tamamen pürüzsüz, ipek gibi bir mousepad istiyorum. En iyi marka ve model hangisidir bu kıstas için?

Uzun süredir fare indirimlerini kovalıyordum. 500 liraya HyperX PulseFire haste kaçırdım, ardından 700 liraya ROG keris kaçırdım. En sonunda indirimle 460 liraya ROG Gladius II Core aldım.

Fakat mousepadler hakkında hiç bilgim yok, neye göre seçmeliyim? En iyi marka hangisidir? Neye göre almalıyım? Mouse Skatez'lerini eritmeyen modeller hangileridir?

Önemli olan doku kalitesi, boyut konusunda hiçbir önceliğim yok. Sistem siyah ve grafit renkli, aydınlatmalar magenta ve kırmızı. Renkli mousepadler önerebilirsiniz. Vakit sıkıntımız yok uzun süre indirimleri takip edebilirim, fakat aşırı F/P ürünler için acele edebiliriz.
Ben geçen gün mouse pad aldım 90x40 cm ölçülerinde. Bir önceki mouse pad im rampage di. Kaydırmaz tabanı olmasına rağmen kayıp duruyordu. Şuanki mouse pad hem mouse u daha iyi kaydırıyor hem de hiçbir şekilde tabanı kaymıyor. Görüntüsü de gayet hoş. Kargosu da gayet hızlı bir sonraki gün öğle saatleri elime ulaştı. Ürün linkini bırakıyorum.

Mousepad konusunda dünyanın en takıntılı insanı olarak karşınızdayım hocam :D beklentilerinizi ve hangi tarz oyunlarda kullanacağınızı +sensitivity bilgilerinizi verirseniz en güzel seçeneği sunayım size

3 aydır bunu kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. Boyutu standartlardan biraz büyük. 92x46cm ve bu ufak boyut büyüklüğü bile güzel bir avantaj sağlıyor. Siyah ve sık dokumalı, ipekli hissettiren hisli bir yapıda. Low sens oynadığım için yeterli alanı bana sağlıyor. Kolumu rahatça masaya koyabiliyorum. Daha öncesinde Porge kullanıyordum baskılı 90x40 cm. Farkı ondan buna geçince çok iyi anladım.

Fotosunu da atiyim.

2022-12-17 12.39.21.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı