Çözüldü Mikrofonu takınca kulaklık, kulaklığı takınca mikrofon çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, kulaklığım VXE v1, mikrofonum ise Fifine a6t. Kulaklığım çalışırken mikrofon hiçbir şekilde çalışmıyor, Windows ayarları tam. Varsayılan aygıt olarak Fifine seçili lakin mikrofonu hiçbir şekilde çalıştıramadım. İkisi de USB girişli olduğu için mi olmuyor?

Merhaba, kulaklığım VXE v1, mikrofonum ise Fifine a6t. Kulaklığım çalışırken mikrofon hiçbir şekilde çalışmıyor, Windows ayarları tam. Varsayılan aygıt olarak Fifine seçili lakin mikrofonu hiçbir şekilde çalıştıramadım. İkisi de USB girişli olduğu için mi olmuyor?
İkisininde USB girişli olmasıyla bir ilgisi yok.Mikrofonun sesi açık değildir belki.Mikrofonun hemen altında dönebilen bir tuş var onu çevirip deneyin.Ayrıca ışıkları yanmıyorsa kapalı demektir.Mikrofonun hemen üstünde bir tuş var ordan açabilirsiniz.RGB ışıkları yanıyorsa çalışıyor demektir.

İkisininde USB girişli olmasıyla bir ilgisi yok.Mikrofonun sesi açık değildir belki.Mikrofonun hemen altında dönebilen bir tuş var onu çevirip deneyin.Ayrıca ışıkları yanmıyorsa kapalı demektir.Mikrofonun hemen üstünde bir tuş var ordan açabilirsiniz.RGB ışıkları yanıyorsa çalışıyor demektir.
Mikrofon çalışıyor eminim RGB'si açık. Mikrofonun sesini kaydedip dinlemeyi başardım, mikrofonda problem yok. Yazılımsal bir problem var şu an.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı