500 TL müzik için kulakiçi kulaklık önerisi

Godrilla

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bütçem 500+ lira. Belirttiğim gibi müzik için kulaklık arıyorum. Basları tok ve doygun olsun ama vokallerin üzerini örtmesin yeter. Bir de ses seviyesi fazla olursa iyi olur. Elektronik ve Rap/Hip-Hop tarzı müzikler dinliyorum.

Bu modelleri önerebilirim genel olarak.
1More E1001 Trıple Drıver Kulak İçi Kulaklık Fiyatı
Jaybird Bluebuds X Bluetooth Kulaklık
Beats By Dr. Dre Beatsx Orijinal Bluetooth Kulaklık A1763 - n11.com
Jaybird Freedom F5 Kablosuz Kulaklık Karbon
Samsung Siyah Level U Pro (Bluetooth Kulaklık) - Fiyatı

Hocam e1001 bass için uygun değil diyorlar, pop için falanmış. kablosuz kulaklık da düşünmüyorum. Şu an MDR-XB90EX var ancak bassı yetersiz buluyorum ve kötü duruma geldi dış görünüşü.

Bass isterseniz Sony'nin "Extra Bass"veya "Mega Bass" kulaklıkları mevcut. Ayrıca Creative'ler de çok sağlam Bass veriyor.

hocam dediğim gibi bende mdr-xb90ex var. zamanında 75 dolara almıştım ancak şimdi artık üretilmediği için 400 dolara falan satılıyor. ancak bassları az geliyor yani iyi bass almak için düzgün bi playerın olcak equalizer ile ugrasıcaksın falan. stock olarak normal bır kulaklık. sanırım sennheiser momentum alacağım, ya da beoplay h3.

hocam dediğim gibi bende mdr-xb90ex var. zamanında 75 dolara almıştım ancak şimdi artık üretilmediği için 400 dolara falan satılıyor. ancak bassları az geliyor yani iyi bass almak için düzgün bi playerın olcak equalizer ile ugrasıcaksın falan. stock olarak normal bır kulaklık. sanırım sennheiser momentum alacağım, ya da beoplay h3.

Hocam o zaman Creative'lere göz atın derim.

H3 modelin o kadar yüksek bir Bass performansı yok diye biliyorum ancak emin değilim.

haklısınız, sadece 200 lira diye yazmıştım. 1more 1001 ile sennheiser momentum arasında kaldım. sennheiser'ın bassları daha iyi diyor herkes büyük ihtimalle onu alacağım. teşekkürler yardımlarınız için

Hocam o zaman Creative'lere göz atın derim.

benim bildiğim creative 30-40 liralık kulaklıklar üretiyor

haklısınız, sadece 200 lira diye yazmıştım. 1more 1001 ile sennheiser momentum arasında kaldım. sennheiser'ın bassları daha iyi diyor herkes büyük ihtimalle onu alacağım. teşekkürler yardımlarınız için

benim bildiğim creative 30-40 liralık kulaklıklar üretiyor

1000 TL'lik te var.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı