500 TL oyun için kulaklık önerisi

Bütçe
500 TL

Alysys

Centipat
Daha fazla  
  • Philips Tag 3115
  • JBL Quantum 100
  • Razer Kraken
  • MSI Immerse GH20
  • HP'nin oyuncu kulaklıkları

Oyun oynarken kullanabileceğim, dayanıklı, ses kalitesi iyi bir kulaklık arıyorum. Bütçem aslında daha azdı, fiyatları düşük diye Rampage markasının ürünlerini çok düşünmüştüm fakat Rampage markası ile ilgili iyi yorumlar duymadım. Bütçemi 500 TL'ya çıkarttım o yüzden, bu da benim için çok ucuz bir fiyat değil dolayısıyla bu parayı vereceksem eğer, buna değer bir ürün olmasını istiyorum. Dayanıklı olsun, birkaç gün sonra ses kaybı veya kırılma olmasın. Araştırmalarım sonucunda bu markaları ve modellerini buldum ama ne kadar iyi performans verdiklerini bilmiyorum. JBL'in kulak içi kulaklığını uzun süredir kullanıyorum müzik dinlemek için, o yüzden JBL Quantum daha çok ilgimi çekiyor ama bilmediğim için bu modelleri, yorumlarınızı öğrenmek istedim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Razer Kraken fena değil hocam. Alabilirsin. Zaten bu bütçe ile orta segment kulaklıklar olur. Üst kalite beklememek lazım. Ama Razer Kraken üzmez seni. Bu arada ses kaybı dayanıklılık tamamen şans fakötür onu sana kimse garanti edemez. G933 aldım ben zamanında 1 haftada sol kulak ses gitti. 0 ürün almıştım. Şu anki piyasa değeri 1500 TL bandında. O bile gidebiliyor. Şans tamamen yani.

Geri
Yukarı