500 TL Oyuncu Kulaklığı

Birkaç ay önce ben de ciddi bir kulaklık arayışına girmiştim, internetten edinebildiğim fikir sonucu steelseries 650, hyperx cloud2 arasında kalmıştım. siberia 650 yi deneme şansım olmadı fakat hyperx cloud2 ses performansı ve rahatlık açısından çoğu cs go oyuncusu tarafından alınabilecek tek kulaklık gözüyle bakıldığı halde bile diğerleri gibi parasının hakkını veremeyen bir ürün. Size tavsiyem internetteki yorumları ya da incelemeleri çok ciddiye almadan imkanınız var ise kendiniz deneyerek fikir edinmenizdir. Bunun dışında kendi deneyimlediğim kadarıyla hyperx cloud2'nin fiyat aralığındaki diğer kulaklıklara kıyasla çok daha rahat olduğunu ve iyi bir ses yalıtımı olduğunu, arctis 5 in arctis 3 ten tek farkının rgb aydınlatması olduğunu söyleyebilirim.

fikir vermesi açısından
We tested 23 mainstream gaming headsets to find the best | PC Gamer

Son düzenleme:
@Barış Tolon
Yanlışım varsa affola. Online oyunlardaki oyun içi konuşma için iyi ancak bildiğim kadarıyla Stream ya da YouTube türü videolar için pek iyi denmedi diye biliyorum.
Cloud 2 modelinin mikrofonu yayın yapacak seviyede iyi. Tabii ki amatör olarak. İşin yayıncılık ise harici bir mikrofon alınır tabii ki ancak amatör seviyesinde yeterlidir.
Sağ olun bilgilendirdiğiniz için arctis 5'i eğer kullandıysanız hakkında biraz daha detaylı bilgi verme şansınız var mı? Çünkü 8 saatimden fazlasını bilgisayar başında geçiriyorum ve rahatlığı falan ile ilgili daha detaylı bilgi işime yarar açıkçası.
Peki arctis 5'in rahatlığı ile ilgili bilginiz var mı?
Arctis 5 modeli de gayet rahat bir kulaklık. Her yönü ile iyi bir model Arctis 5. Sadece kablolarında ki fazlalık hoşuma gitmedi. Onun dışında gayet iyi bir model. Zaten fiyatı da öyle. :)

HyperX Cloud Revolver ve Revolver S modeline de bakabilirsin. Onlar da kaliteli kulaklıklar. Hem mikrofonu da kötü değil.
Görüntüleri çok kaba geldi bana biraz mükemmeliyetçi olduğum için.

SteelSeries Arctis 5 gerek yok bence kulaklık kafanızda ışıklandırmasının göremiyeceksiniz. SteelSeries Arctis 3 veya Hyperx Cloud 2 öneririm.
Şu anda ki bütün ürünlerim de rgb ışıklandırma var bir tek onda olmaması beni rahatsız edeceği için büyük ihtimalle arctis 5'e yöneleceğim. Bir de chat ve oyun sesini ayarlamak için bir şeyin de geldiğini okudum bana yardımı dokunacağını düşünüyorum. Tabi ki biraz daha öneri aldıktan sonra. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı