500 TL Oyuncu Kulaklığı

elienboy

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kulaklık alacağım. Bir sürü açıklama tarzı şeyler okudum. Cloud 2 almayı düşündüm ancak bazı yerlerde kötü olduğu hakkında yorumlar okudum. G633 almayı düşündüm bunun hakkında da kötü yorumlar okudum. Arctis 5 modeline yöneldim bunda da kararsız kaldım. Cidden iyi bir kulaklık almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud 2'nin mikrofonu pek sevilmedi ancak Arctis 5'in mikrofonu gayet güzel. İncelemelerde çok sevildi. Zaten sahip olduğu 7.1'de Cloud 2'ye göre daha iyidir. Şahsen, Cloud 2 bence abartıldı.

Cloud 2'nin mikrofonu pek sevilmedi
Ciddi misiniz? Yayın yapacak seviyede iyi bir mikrofona sahip. Nasıl pek sevilmedi?

Arctis 5 modelini önerme sebebim ise 7.1 özelliğinin daha iyi olması. Yoksa Cloud 2 çok iyi bir kulaklık fiyatına göre. Gerek tasarım, gerek ergonomi, gerek mikrofon olsun gayet iyi bir model. Ses konusunda ise Stereo'da iken çok iyi olduğunu ancak 7.1 özelliği ile pek iyi olmadığını söyleyenler var. Keza bu kadar yüksek fiyatlı bir oyuncu kulaklığı alınacaksa 7.1 özelliğinin iyi olması lazım.

Cloud 2'nin mikrofonu pek sevilmedi ancak Arctis 5'in mikrofonu gayet güzel. İncelemelerde çok sevildi. Zaten sahip olduğu 7.1'de Cloud 2'ye göre daha iyidir. Şahsen, Cloud 2 bence abartıldı.
Sağ olun bilgilendirdiğiniz için arctis 5'i eğer kullandıysanız hakkında biraz daha detaylı bilgi verme şansınız var mı? Çünkü 8 saatimden fazlasını bilgisayar başında geçiriyorum ve rahatlığı falan ile ilgili daha detaylı bilgi işime yarar açıkçası.

Ciddi misiniz? Yayın yapacak seviyede iyi bir mikrofona sahip. Nasıl pek sevilmedi?

Arctis 5 modelini önerme sebebim ise 7.1 özelliğinin daha iyi olması. Yoksa Cloud 2 çok iyi bir kulaklık fiyatına göre. Gerek tasarım, gerek ergonomi, gerek mikrofon olsun gayet iyi bir model. Ses konusunda ise Stereo'da iken çok iyi olduğunu ancak 7.1 özelliği ile pek iyi olmadığını söyleyenler var. Keza bu kadar yüksek fiyatlı bir oyuncu kulaklığı alınacaksa 7.1 özelliğinin iyi olması lazım.
Peki arctis 5'in rahatlığı ile ilgili bilginiz var mı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı