500 TL Power Supply önerisi

Önerilen PSU'ların hiçbiri iyi değil, kaliteli ve uzun süre bir PSU kullanmak istiyorsanız bu modelden aşağısını almayın;

@Nakerosu Önerdiğiniz FSP markalı olan ürün iyi bir model değil eski grup düzenlemesi kullanıyor ve eski bir model.

Ayrı olarak önerilen Sharkoon olan model vasat bir modeldir, eski yapı düzenlemesi mevcut. Bunların hepsi forumda konuşuldu geçmişte ama bakıyorum hala vasat olan modeller öneriliyor.

Ayrı olarak önerilen PSU'ları görünce @Ali Rıza09 arkadaşta gülecektir, PSU konusunda iyi bir bilgiye sahiptir isterse kendisi de açıklayabilir.

@Nakerosu önerdiğiniz FSP markalı olan ürün iyi bir model değil eski grup düzenlemesi kullanıyor ve eski bir model.

Ayrı olarak önerilen Sharkoon olan model vasat bir modeldir, eski yapı düzenlemesi mevcut. Bunların hepsi forumda konuşuldu geçmişte ama bakıyorum hala vasat olan modeller öneriliyor.

Ayrı olarak önerilen PSU'ları görünce @Ali Rıza09 arkadaşta gülecektir, PSU konusunda iyi bir bilgiye sahiptir isterse kendisi de açıklayabilir.

Vasat olabilirler ama bütçesine göre önerdik. Bütçesini artırabilir miydi bilemem. Senin önerdiğin PSU gayet alınabilir.

@Nakerosu Önerdiğiniz FSP markalı olan ürün iyi bir model değil eski grup düzenlemesi kullanıyor ve eski bir model.

581 TL BÜTÇEMİ GEÇİYOR MAALESEF.
Xigmatek EN42654 X-Power 650W +80 Plus 120mm Fan ATX Power Supply
Buna ne diyorsunuz?
bu arada anakarta kimse bi şey yazmamış.Anakarta ne diyorsunuz arkadaşlar.Evet almış bulundum ama bir teselli verin :D kötü olduğuna dair bir iki yorum okumuştum aldıktan sonra

peki ya fsp hydro ya zalman alacaktım. Fsp yi satan çok geç teslim etme ihtimalı vardı.Zalman'a karar verdim.
ürün bu:
Zalman 650W ZM650-GVII 80+ Bronze Güç Kaynağı
Bu arada @Silinen üye hocam ilk yorum yapan arkadaş 550w var ben de demiş rx590 ekran kartı var ve zorlanıyor demiş.buna binaen 600w min. daha iyi olur diye düşündüm.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı