500 TL PSU önerisi

anilgok

Kilopat
Yer
Marmaris
Merhabalar, bundan aylar önce i3 4160 işlemcili MSI GT1030 ekran kartlı 16 GB RAM'li bir sistem topladım şu an üzerinde 350W PSU bulunmakta bu sistem ile pek oyun oynamıyorum, nadiren de olsa GTA 5 Forza 4 gibi oyunlara giriyorum ama yedekte duracağı için PSU güncellemesi yapmak istiyorum. Önereceğiniz bir PSU var mıdır acaba? FSP markasını duymuştum ama alıp denemedim hiç Everest'te almak istemiyorum bomba vs diyenler oluyor. Siz ne önerirsiniz? Minimum bu sisteme kaç Watt PSU gerekli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, bundan aylar önce i3 4160 işlemcili MSI GT1030 ekran kartlı 16 GB RAM'li bir sistem topladım şu an üzerinde 350W PSU bulunmakta bu sistem ile pek oyun oynamıyorum, nadiren de olsa GTA 5 Forza 4 gibi oyunlara giriyorum ama yedekte duracağı için PSU güncellemesi yapmak istiyorum. Önereceğiniz bir PSU var mıdır acaba? FSP markasını duymuştum ama alıp denemedim hiç Everest'te almak istemiyorum bomba vs diyenler oluyor. Siz ne önerirsiniz? Minimum bu sisteme kaç Watt PSU gerekli?

PSU kaliteli ise neden güncelliyorsunuz ki?
Yani çok istiyorsanız işinizi şu görür:

Hocam çok olmuş sanki.

Sistemi sonradan değiştirecekseniz.

RGB olsun isterseniz;

PSU kaliteli ise neden güncelliyorsunuz ki?
Yani çok istiyorsanız işinizi şu görür:

Hocam çok olmuş sanki.
Arkadaş muhtemelen ileride sistemini yükseltmek için PSU almak istiyor. 350W PSU'dan yine 350W bir PSU'ya geçmesinin mantığı yok.

İleriye dönük bir sistem yapacaksanız minimum 500 Watt 80+lık bir PSU almanız lazım.

İleriye dönük bir sistem yapacaksanız minimum 500 Watt 80+lık bir PSU almanız lazım.

Bomba gibi ürün.

Sakın bu PSU'yu almayın. Önceden asılsızca C4 esprisi yapardım. Yakın zamanda abimin de başına geldi. Rampage PSU almayın, aldırtmayın.

Arkadaş muhtemelen ileride sistemini yükseltmek için PSU almak istiyor. 350W PSU'dan yine 350W bir PSU'ya geçmesinin mantığı yok.

Hocam bize geçeceği sistemi belirtmemiş. O sisteme 350W+80 yeter diye yazdım niye bu kadar tepki geldi ki? Elinizdeki kalitesizse değiştirin yoksa neden değiştiresiniz ki diye zaten yazmışım.

Geri
Yukarı