500 TL Sıvı Soğutma Önerisi

Tek fanlı almayın diyorlar yine de alsam mı?
Bildiğim kadarı ile bu üründe de çift fan var dikkat ederseniz önde ve arkada 2 adet fan var sadece yan yana durmadığı için tekmiş gibi görünüyor. Ancak radyatör küçük. Eğer kasanız küçükse sıvı soğutma yerleştirmesi için hava soğutmaya bakın. Aliexpress de 6 bakır borulu soğutucular var enteresan derecede uygun fiyatlı. Sıvı soğutuculardan daha iyi performans verecektir.

6 Headpipe Led 3 Fanlı
6 Headpipe RGB 2 Fanlı

Kasası 280 mm sıvı soğutma için uygun değil. Ayrıca üst taraf da 2 adet 120 mm fan yuvası gözüküyor. 240 mm sıvı soğutma için uygun gibi gözükse de yeterince boşluk var mı diye güzelce kontrol edilmeli.

Kasası 280 mm sıvı soğutma için uygun değil. Ayrıca üst taraf da 2 adet 120 mm fan yuvası gözüküyor. 240 mm sıvı soğutma için uygun gibi gözükse de yeterince boşluk var mı diye güzelce kontrol edilmeli.
280 mm altı pek önermiyorum dedim. Kasası 240 mm sıvı soğutucuya uygunsa Cooler Master MasterLiquid Lite 240 alınabilir, iyi bir modeldir.

Son düzenleme:
Kraken X52 önerecektim, fiyatı görünce şok oldum. NZXT farklı bir fiyatlandırmaya mı gitti acaba? X52 için 1200 TL hiç normal değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı