500 TL Steam sepet önerisi

Lordiz

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel® Core™ i5-2500K
Zotac GT 1030 2 GB Ekran Kartı
8gb Ddr3 1600mhz
H61 DDR3 Soket 1155 mATX Anakart
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Steam 20 Kasım'da dolara geçecek sizce neler almalıyım herkes CS seçkin öneriyor parasını çıkartırsın diye dolara geçince de oyun alırsın diye sizce alınır mı?
Yoksa onun yerine oyun mu almalıyım ve alacaksam da hangi oyunları veya paketleri almalıyım?

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Steam 20 Kasım'da dolara geçecek sizce neler almalıyım herkes CS seçkin öneriyor parasını çıkartırsın diye dolara geçince de oyun alırsın diye sizce alınır mı?
Yoksa onun yerine oyun mu almalıyım ve alacaksam da hangi oyunları veya paketleri almalıyım?
Mafia trigoly+mass efect legendary+borderlands 2 ve 3+sniper elite 4+bioshock pack+deep rock galaktic

CS2'ye geçmeden önce 220 saat oynamışımdır. Haftalık sadece drop için giriyordum. Eskiden haftalık 2 drop attığı da oluyordu ve 40-50 liralık 2 kez düşürdüğüm de oldu. 280 liraya aldım 800 liraya yakın para kastım. Tabi şans işi CS2'ye geçtiğinden beri 10 liralık item düşüyor yanında da max 3.5 liralık silah düşüyor. 13.5 liradan hesaplarsak en kötü 8 ayda kendi parasını çıkartıyor. Düşen itemler de dolar üzerinden satılacağı için dolar artsa bile alabileceğin oyunları yine aynı alabilirsin. FPS oyunlarına aşinaysan seçkin alabilirsin. Haftalık girip 3-4 maç atıp çıkıyorum. Kasaları kesinlikle açma. Videolarda çok yüksek para eden item çıkartanları görebilirsin ama, yüzlerce veya binlerce kasa açıyorlar.

CS seçkin alsan parasını çıkartırsın. Öyle ya da böyle çıkartırsın. Crysis bundle, Mafia Trilogy gibi setler de işine yarayabilir. Ama cs dışında bir şey düşünüyorsan almadan önce Epic Games'e bir bak. Assassin's Creed serisinde güzel indirimler var.

Dying light 1 ve 2 200 liraydı epic de

Geri
Yukarı