500 TL Tablet bilgisayar Önerisi

239547

Kilopat
Makaleler
3
500 TL bütçe ile, YouTube çocuk içeriklerinin izlenmesi amaçlı ve hafif oyunları oynayabilecek bir tablet arayışım var. Önerisi olanlar yazabilir. Ben pek bulamadım. 1GB RAM belleği olan tabletler 1000 TL gibi rakamlara satılıyor. Uzun süredir takip etmedim. Belki tavsiye veren olur diye yazıyorum.

2. El alınması gerek. Bu gidişle yakında 500 TL'ye teknolojik alet olarak sadece pil alabileceğiz.

Ayrıca çocuğun eline tablet verenlerdenseniz yapmayın. Eline kitap verin onu okusun. Bu zamandaki çocuk videolarının hepsi saçma sapan şeyler içeriyor. Hiç öğretici yanı veya düzgün yanı yok. Hepsi para kazanmak için çocukları kullanan şahıslar.

Ben aktif olarak kullanıyorum YouTube'da 720/60 p açıyor ekran kalitesi orta düzey bataryası orta/yüksek ben memnunum isterseniz başka sitelerden de alışveriş yapabilirsiniz(Hepsiburada, N11 vb.)
PUBG Mobile yükleyebiliyorsunuz bilginize
kutu içeriği 1 adet şarj kablosu,1 adet şarj başlığı,1 adet kulaklık,1 adet otg kablosu
(kusura bakmayın internet bağlantım kesildi şuan geri dönüş yapabildim.)
Alacaksanız cihazı kapalı konumda şarj etmek isterseniz kapalı konuma getirdikten 2,3 dk sonra vorcom yazısını göreceksiniz sonra şarj ekranı gelecek
Cihazı alırsanız aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz
500 TL bütçe ile, YouTube çocuk içeriklerinin izlenmesi amaçlı ve hafif oyunları oynayabilecek bir tablet arayışım var. Önerisi olanlar yazabilir. Ben pek bulamadım. 1GB RAM belleği olan tabletler 1000 TL gibi rakamlara satılıyor. Uzun süredir takip etmedim. Belki tavsiye veren olur diye yazıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı