500 TL tepe noktalı bütçe ile kulaklık önerisi

xbea

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlık biraz garip ancak durum aynen bu. En fazla 500 TL bütçem var. Şimdi ben vergi indiriminden faydalanabiliyorum; yani normal fiyattan %18 çıkararak hesaplayınız fiyatları. Ben baya bir model baktım, bunları aşağıda listeledim. Benim için mühim olan müzik ses kalitesi ile mikrofon kalitesi. Çünkü müzik dinlerim ve kayıt alıyorum. Bunun dışında tabii ki bu bütçeye çıkmışken 7.1 de istiyor insan. Aşağıdaki modellerden hangisi; uzun ömürlü, kaliteli, beni üzmeyecek fiyat performans bir kulaklık tavsiye eder misiniz? Fiyatlar vergisiz halleridir, siz uğraşmayın diye kendim hesapladım hepsini.

Kulaklık listem ve "bana gelen" fiyatları:

1-) CORSAİR Void Elite 7.1 SİYAH RGB olmayan = 496 TL. Link: Corsair Void Elite Surround 7.1 Premium Carbon Gaming Kulaklık

2-) CORSAİR HS60 7.1 SARI Pro = 444,50 TL. Link: Corsair Sarı Siyah Hs60 Pro Surround 7.1 Harici Ses Kartlı Oyuncu Kulaklığı Fiyatı, Yorumları - Trendyol

3-) ASUS TUF Gaming H5 7.1 LİTE SARI = 328 TL. Link: Asus TUF Gaming H5 Lite Kablolu PC ve PS4 Gaming (Oyuncu) Kulaklık - incehesap.com

4-) ASUS TUF Gaming H3 7.1 KIRMIZI = 326 TL |kesin olmama ihtimali ile| 226 TL. Link: ASUS TUF Gaming H3 Kırmızı 7.1 Surround Oyuncu Kulaklık - Gaming.Gen.TR

5-) JBL Quantum 100 MAVİ = 265 TL /SİYAH = 315 TL/BEYAZ 265 TL. Link: JBL Quantum 100 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

6-) JBL Quantum 200 SİYAH = 397 TL. Link: JBL Quantum 200 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

7-) RAZER Kraken V2 X 7.1 SİYAH/YEŞİL = 479 TL. Link: Razer Blackshark V2 X Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

:cool:Kingston Hyperx Could Stringer Stereo HX-HSCS-BK/EE = 492 TL. Link: HyperX HyperX Cloud Stinger Stereo Gaming Kulaklık Fiyatı, Yorumları - Trendyol

9-) Kingston Hyperx Could Stringer Core 7.1 HHSS1C-AA-BK-G = 483 TL. Link: Kingston HyperX HHSS1C-AA-BK-G Cloud Stinger Core 7.1 PC Oyuncu Kulaklığı Fiyatı, Yorumları - Trendyol

10-)Kingston Hyperx Could Stringer Core HX-HSCSC2-BK-WW = 314 TL. Link: Kingston HyperX HX-HSCSC2-BK-WW Cloud Stinger Core Oyuncu Kulaklığı Fiyatı, Yorumları - Trendyol

11-) Razer Kraken X = 492 TL. Link: RAZER Kraken X Usb Oyuncu Kulaklığı Fiyatı, Yorumları - Trendyol , ikinci fiyatı = 466 TL. Link: Razer Kraken X USB Oyuncu Kulaklığı RZ04-02960100-R3M1 | En Ucuzu Akakçe ikinci fiyatın sebebi mağazanın puanı düşük olduğu için risk almaya değmez bence.

Evet arkadaşlar bunların dışında fiyatı 600 TL fiyatını aşmayacak önerilerinize açığım. Neden 600 TL? Çünkü vergi çıkınca 492 TL kalıyor bana da ondan. Şimdiden teşekkür ederim yardımcı olan arkadaşlara. İyi forumlar saygılar. Arkadaşlar son olarak kesin 500 TL olacak diye bir şey yok, bu fiyat tepe noktam. Bunun altında işimi görecek önerilere de açığım. Hard oyuncu değilim, oynadığımda 3-5 saat oynarım en fazla. Bu yüzden illa "süper mega 7.1" gerekmiyor ama ben 500 TL verecek isem o zaman olmasını isterim elbette. Tabii 300-350 TL ödediğim kulaklıktan da 7.1 çok beklemem. Evet bu kadardı.

Etiketler: @hadwiger hocam bütçem biraz arttı fikrinizi beklerim, hatta sizi yormayacak ise tam olarak farkları ile birlikte önerirseniz çok sevinirim. Hem bu sayede konu bir nevi rehber gibi olur ve bunu okuyan arkadaşlarda bilgi sahibi olurlar. @TÇB hocam sizde bizimle fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim, konu güzel bir rehbere dönüşebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal fiyattan %18 çıkarılmıyor. 118'e bölünüp 18'lik pay çıkartılıyor. Bilginize.
O kadarlık farkı karşılarım herhalde ya hocam. Ama bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Büyük çaplı bir şey alacağım zaman bunu hatırlayacağım.
Mikrofonun önemli olduğunu söylemişsiniz, o yüzden bunu öneririm. Mikrofon kalitesi çok iyi.

Hocam bütçemi aşıyor açıkçası peki yukarıdakiler arasından müzik dinlerken, kayıt alırken ve son olarak 7.1 performansı olarak hangileri üzmez?

O kadarlık farkı karşılarım herhalde ya hocam. Ama bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Büyük çaplı bir şey alacağım zaman bunu hatırlayacağım.

Hocam bütçemi aşıyor açıkçası peki yukarıdakiler arasından müzik dinlerken, kayıt alırken ve son olarak 7.1 performansı olarak hangileri üzmez?
Void Elite'in 7.1 performansı daha iyi diye biliyorum, Void Elite o yüzden.

Void Elite'in 7.1 performansı daha iyi diye biliyorum, Void Elite o yüzden.
Hocam Razer Kraken V2 X, Razer Kraken X ve Kingston Hyperx Could Stringer hakkında ne düşünüyorsunuz? Son olarak ben yukarıda 3 tane Hyperx Could Stringer modeli yazdım aralarında da fiyat farkı var, peki bunların farkları nedir? Forumda en çok önerilen 3 marka; Corsair, Razer, Hyperx. Corsair için iki seçenek düşünüyorum: HS60 Pro ve Void Elite. Razer için zaten: Razer Kraken V2 X ve Razer Kraken. Hyperx içinde: Could Stringer ama hangisi? Hocam bu bütçe benim sınırım ve alacak iken tam almak derdindeyim. Bu kulaklık mevzusunda memnun olmak istiyorum. Bana bu saydığım modellerin iyi ve kötü yanlarıyla bir karşılaştırma yaparsanız çok memnun olurum. Bana yardımcı olursanız çok teşekkür ederim. İyi forumlar, saygılar.

Hocam Razer Kraken V2 X, Razer Kraken X ve Kingston Hyperx Could Stringer hakkında ne düşünüyorsunuz? Son olarak ben yukarıda 3 tane Hyperx Could Stringer modeli yazdım aralarında da fiyat farkı var, peki bunların farkları nedir? Forumda en çok önerilen 3 marka; Corsair, Razer, Hyperx. Corsair için iki seçenek düşünüyorum: HS60 Pro ve Void Elite. Razer için zaten: Razer Kraken V2 X ve Razer Kraken. Hyperx içinde: Could Stringer ama hangisi? Hocam bu bütçe benim sınırım ve alacak iken tam almak derdindeyim. Bu kulaklık mevzusunda memnun olmak istiyorum. Bana bu saydığım modellerin iyi ve kötü yanlarıyla bir karşılaştırma yaparsanız çok memnun olurum. Bana yardımcı olursanız çok teşekkür ederim. İyi forumlar, saygılar.
Denemeden kulaklıklar arasında bir karşılaştırma yapmam mümkün değil.

Cloud Stinger Core'un attığınız diğer HyperX kulaklıklar arasında en iyisi olduğunu biliyorum.

Razer Kraken diğer kulaklıklar arasında biraz sönük kalıyor, bence direkt eleyin.

Blackshark V2 X, Vodi Elite ve HS60 arasından daha önce de söylediğim gibi Void Elite.

Denemeden kulaklıklar arasında bir karşılaştırma yapmam mümkün değil.

Cloud Stinger Core'un attığınız diğer HyperX kulaklıklar arasında en iyisi olduğunu biliyorum.

Razer Kraken diğer kulaklıklar arasında biraz sönük kalıyor, bence direkt eleyin.

Blackshark V2 X, Vodi Elite ve HS60 arasından daha önce de söylediğim gibi Void Elite.
Hocam dediğiniz Hyperx Could Stringer Core hangisi ise onun bana linkini atabilir misiniz? Cidden çok karışık bir modellemeleri var.

Peki Void Elite ile Hyperx Could Stringer Core karşılaştırılırsa hangisi alır? @hadwiger

Son düzenleme:
Hocam dediğiniz Hyperx Could Stringer Core hangisi ise onun bana linkini atabilir misiniz? Cidden çok karışık bir modellemeleri var.

Peki Void Elite ile Hyperx Could Stringer Core karşılaştırılırsa hangisi alır? @hadwiger

Bildiğim kadarı ile Void Elite daha iyi. Mikrofon olarak iyi olduğuna eminim.

Geri
Yukarı