500 TL Trust kulaklık önerisi

Kafa bandının yaylı olması istediğim özellik. SteelSeries Arctis 3 veya Gamepower Magnus V2 gibi.
SteelSeries beni yeniden hüsrana uğratır mı?:(
Şuanda ucuz bir kulaklık kullanıyorsan Arctis 3 daha iyi gibi gelebilir ama o bütçede daha iyi seçenekler var. Gamepower alınmaz zaten. Sen rahatlık istiyorsun gibi. HyperX Cloud Stinger bakmanı öneririm.

Şu anda ucuz bir kulaklık kullanıyorsan Arctis 3 daha iyi gibi gelebilir ama o bütçede daha iyi seçenekler var. Gamepower alınmaz zaten. Sen rahatlık istiyorsun gibi. HyperX Cloud Stinger bakmanı öneririm.

Evet rahatlık var HS60, Logitech G332 ve Arctis 1'i iade ettim. HS60 sıkıyordu ve kafada çok fazla iz yapıyordu. Kafa bandı da sertti. Logitech G332 SE'nin ise kulak yastıkları ve kafa bandı çok sertti. Şu Arctis 1 içimde kaldı acaba bana gelen mal ayıplı mıydı? Çünkü ses uzaktan geliyor gibiydi ama konforuna 10/10 veririm. Ses kartına bağlı olduğu için Arctis 3 düşünmeye başladım. Önerilerine bakacağım.

Gamepower Kizaru'ya falan bakma hocam bütçen gayet fazla.

HS60'ın kafa bandı sertti ve sıkıyordu o yüzden biraz mesafeliyim. Bir de gaming.gen.tr güvenilir midir?

Dip ses var diyorlar.

Ben 700 diye hatırlıyordum 800 müş. Arctis 3'e bence o kadar değmez. Arctis 1 diyelim. Kullanan var mı?
@Optikiyaza hocam markaların bütün ürünlerini sadece bir ürünü ile bir mi tutuyorsunuz? HS60'ın kafa bandı ile Void Elite'in kafa bandı tamamen farklı. Gaming.gen.tr güvenilir bir sitedir bu arada.

Tutmuyorum ana haklısınız. Bu ne kadar iz yapar? Bu kafa bandına sahip kulaklıklar göçük yapıyor ama HS60 bayağı bastırıyordu.

Evet rahatlık var HS60, Logitech G332 ve Arctis 1'i iade ettim. HS60 sıkıyordu ve kafada çok fazla iz yapıyordu. Kafa bandı da sertti. Logitech G332 SE'nin ise kulak yastıkları ve kafa bandı çok sertti. Şu Arctis 1 içimde kaldı acaba bana gelen mal ayıplı mıydı? Çünkü ses uzaktan geliyor gibiydi ama konforuna 10/10 veririm. Ses kartına bağlı olduğu için Arctis 3 düşünmeye başladım. Önerilerine bakacağım.

HS60'ın kafa bandı sertti ve sıkıyordu o yüzden biraz mesafeliyim. Bir de gaming.gen.tr güvenilir midir?

Dip ses var diyorlar.
Void serisi kötü. Ses ve malzeme kalitesi olarak verdiğin paranın kalitesini almıyorsun. Ses kartına ihtiyaç yok. Anakartın 20 yıllık değilse güçlendirmede sorun yaşamazsın ve anakartının dac yeter de artar bile. Dediğim gibi HyperX Stinger bakmanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı