500 TL Trust kulaklık önerisi

Cloud Stinger. Logitech kulaklıklar malzeme kalitesi dışında her bir özelliği kötü.

Anladım teşekkür ederim.
Cloud Stinger. Logitech kulaklıklar malzeme kalitesi dışında her bir özelliği kötü.

Klavye ve mouseda hangi marka terh edilmeli? HyperX alırsam klavyeyi HyperX alloy Core RGB düşünüyorum mouseu da Zowie veya Razer DeathAdder düşünüyorum.

Anladım teşekkür ederim.

Klavye ve mouseda hangi marka terh edilmeli? HyperX alırsam klavyeyi HyperX alloy Core RGB düşünüyorum mouseu da Zowie veya Razer DeathAdder düşünüyorum.
Klavye değişiyor. Bütçen nedir? Mouse olarak Zowie seçeceksen A modelini al çünkü öbür modelleri kötü. DeathAdder iyidir. Mouseda bütçen nedir?

Klavye değişiyor. Bütçen nedir? Mouse olarak Zowie seçeceksen a modelini al çünkü öbür modelleri kötü. DeathAdder iyidir. Mouseda bütçen nedir?

Bütçem yine 500-600 TL olur muhtemelen. 500 TL'ye zaten mekanik olamayacağı için membran. Corsair K55'te var ama kulaklıkla aynı marka olsun istiyorum. Zowie hakkında pek bir bilgim yok, önerildiği için sadece Zowie dedim. Razer deatdhadder iyiyse o zaman o alınır. Şu anda HP Omen 17 2017 AN-0XX modelinin dahili klavyesini, Gamepower'ın Magnus V2 kulaklığını ve Gamepower'ın ıcarus mouseını kullanıyorum.
Mouse bütçe 500-600.DeathAdder için aşarsa zorlanabilir.

Razer DeathAdder v2.

HyperX'in önerdiğin klavyesi var mı?
Alloy Core hem mekanik değil hem de o kadar kaliteli değil. Benim attıklarım mekanik ve kaliteli fiyatlarına göre.
Bütçeni 100 TL daha arttıramazsan Redragon Vara/K552/K553 varo bütçede. Onlar da mekanik.

Yeni konular

Geri
Yukarı