500 TL`ye kadar kablosuz mouse önerisi

Bütçe
450-500

espN

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Uzun süredir aklımda kablosuz bir fareye geçmek var. Şu an Corsair Harpoon RGB Pro kullanmaktayım (kablolu versiyon). Memnunum fakat Wireless modeline baktığımda sensörünün kötü olduğunu söyleyen insanlar gördüm. Ayrıca Corsair'e geçmeden önce kullandığım G402'den de kalitesiz hissettiriyor bana Corsair. Sonuç olarak aklımda 3 farklı model var. Hangisini tercih etmeliyim? Tutuş şeklim palm-fingertip arası, tam bir tanım yapamıyorum. 19.5'a 10 cm elimin boyutları.

Razer Basilisk X HyperSpeed.
Logitech G305 lightspeed.
Corsair Harpoon RGB Pro Wireless.

G305 alınabilir.

Öneriler için teşekkür ederim. Önerilerinizi yaparken herhangi bir tecrübeniz varsa yazarsanız sevinirim.

Cok da uygun degil palm grip için G305, Basilisk daha uygun açıkçası buyuk el ve palm grip için.

Önerin için teşekkürler hocam. Güncel olarak Harpoon RGB Pro kullanıyorum büyüklükleri çok fark etmiyor gibi geldi bana. Mouse tutuşumda palm değil de fingertip ile palm arasında, fingertipe daha yakın. Palm gibi tutuyorum fakat avuç içim değmiyor fareye. Sizce hala küçük olur mu G305?
G305 aldım arkadaşlar, 2 gün kadar kullandım gecikme falan yaşamadım. (performans modunda tabii). Rival 3 Wireless deneme imkanım da oldu onun tuşları çok fazla yere doğru eğimliydi, tercihim G305 oldu. Öneride bulunan herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı