500 TL'ye 20 cm uzunluğunda el için fare önerisi

Şu an Fingertip tutuyorum. Oyunlarda Claw kullanıyorum. Ayrıca Palm olarak da tutuyorum GTA tarzı oyunlarda.

Ya insandan insana değişiyor bazıları çok iyi diyor bazıları ise ergono misini hiç beğenmiyor açıkçası benim hiç hoşuma gitmedi herkese hitap edebilecek bir ergonomisi yok.

Üşenmedim elimi olctum 19cm cıktı :)
Oyunlarda fingertip diğer senaryolarda da genelde claw şeklinde kullanıyorum.

4-5 adet Ilk seri DeathAdder'dan, V2 hatta chromasına kadar kullandım ve hepsinde bir sure sonra ya cift tıklama ya da tekerleğinde sorunlar yasadım o zamanlar da Razer ekosistemini bozmamak icin cok sans verdim kendisine en sonunda Mamba t. E. Aldım o da bir kere garantiye gitti sıfırı geldi sonrasında tam garantisi biter bitmez bozuldugu icin baslarım ekosistemine dedim ve SteelSeries Rival 110 aldım şu anda satılmıyor sanırım ama halefi Rival 3 yakınlarınızda bir MediaMarkt varsa genelde teshirde oluyor deneyip karar verebilirsiniz en uzun dayanan farem bu oldu performansından ve tutus seklinden de memnunum Rival 3'ü deneyimleyemedim ama fotograflara bakınca kasa olarak yakın duruyor fiyatı da 300TL.

Açıkçası bende henüz bir kronik sorun çıkmadı Razer de. Ama gerçekten bence de mouse de SS çok daha kaliteli, Sensei Ten vardı zamanında ben sırf yenilemek için değişip aldım Razer'i inanır mısınız belki de 10 yıl olmuştur hala çalışıyor SteelSeries farem sorunsuz, şu an havan kullanıyor.

Ya insandan insana değişiyor bazıları çok iyi diyor bazıları ise ergono misini hiç beğenmiyor açıkçası benim hiç hoşuma gitmedi herkese hitap edebilecek bir ergonomisi yok.

Açıkçası bende henüz bir kronik sorun çıkmadı Razer de. Ama gerçekten bence de mouse de SS çok daha kaliteli, Sensei Ten vardı zamanında ben sırf yenilemek için değişip aldım Razer'i inanır mısınız belki de 10 yıl olmuştur hala çalışıyor SteelSeries farem sorunsuz, şu an havan kullanıyor.

Vallahi cok sanslısınız ben Razer'ların tasarımını ve logosunu da cok begendigim icin bu kadar sans verdim açıkçası umarım iki farenizi de uzun yıllar kullanırsınız.

Tutuş şekli olarak bir yerde Logitech G PRO Wireless denedim ve gerçekten çok rahat oldu Rival 3 ona çok benziyor gibi sanırım Rival 3 alacağım.

Ergonomi olarak gerçekten G PRO, Rival 3 gibi tabiri caizse "Poposu yüksek" olan mouseler tutuş şeklimiz için ideal oluyor.

Geri
Yukarı