500 TL'ye Düşük seste titreyen titreşimli kulaklık önerisi

Ulupsu

Picopat
Daha fazla  
1 hafta kadar önce Gamepower Kizaru aldım dip ses bile yoktu, 10 numara kulaklıktı hakkını yemeyelim ama ses %50 seviyesinden sonra titremeye başlıyordu. Titreşimli kulaklık kullanacağım diye kulak sağlığımdan olamam. Bana normal ses düzeyinde bile güzel titreşim sağlayacak bir kulaklık lazım. Bütçe 500 TL, param olsa zaten HS60 ya da GH50 çoktan almıştım onu da belirteyim.

Titreşimi boş ver titreşimli kulaklık pek yok onu geç GH50'de iyi değil.

Bu var bunu al derim.

Titreşimi boş verip blackshark V2 X almanızı öneririm. Gerçekten çok iyi bir kulaklık. Kendim de kullanıyorum çok memnunum.

Titreşimi boş ver titreşimli kulaklık pek yok onu geç GH50'de iyi değil.

Bu var bunu al derim.
Titreşimi boşveremem arkadaşlar. Titreşimi boşveremem. Titreşim. Titreşmek.

Titreşimi boş veremem arkadaşlar. Titreşimi boş veremem. Titreşim. Titreşmek.

O zaman al titreşimi olan bir şey %50 üstü kullan yapacak bir şeyin yok.

Kulaklıkta titreşim ayarı olması gerekli değil mi?
Yok hocam. Titreşim açma kapama ayarı var. Ses yüksekse ve özellikle ani bi sesse örneğin cs oynarken deagle ile sıkıyorsan güzel titriyor mesela. Ya da bass boosted müzik dinlerken güzel titriyor ama ses yüksekteyken oluyor maalesef. Yani uzun süreli kullanıma pek uygun değil ne yazık ki.

Yok hocam. Titreşim açma kapama ayarı var. Ses yüksekse ve özellikle ani bir sesse örneğin CS oynarken deagle ile sıkıyorsan güzel titriyor mesela. Ya da bass boosted müzik dinlerken güzel titriyor ama ses yüksekteyken oluyor maalesef. Yani uzun süreli kullanıma pek uygun değil ne yazık ki.

Dikkat et kulak çok zayıftır titreşimli şekil almasın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı