500 TL'ye egzoz fanı önerisi

SgokyoO

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımda kullandığım fanlar Gamepower kasanın 4 adet kendi fanı (önde 3 arkada egzoz için 1). Egzoz fanı son zamanlarda çok ses yapmaya başladığı için değiştirmek istiyorum. Sadece 1 adet fan alacağım. Bütçem 500 TL'yi mümkünse aşmayacak şekilde ARGB RGB veya ışıklandırmasız hiç fark etmez.

Aynı zamanda bilgisayardaki tüm fanlar Molex, bu yüzden 3 pin bir fan almam herhangi bir sorun çıkarır mı?

Bilgisayarımda kullandığım fanlar Gamepower kasanın 4 adet kendi fanı (önde 3 arkada egzoz için 1). Egzoz fanı son zamanlarda çok ses yapmaya başladığı için değiştirmek istiyorum. Sadece 1 adet fan alacağım. Bütçem 500 TL'yi mümkünse aşmayacak şekilde ARGB RGB veya ışıklandırmasız hiç fark etmez.

Aynı zamanda bilgisayardaki tüm fanlar Molex, bu yüzden 3 pin bir fan almam herhangi bir sorun çıkarır mı?
Molex bağlantısına fan çoklayıcı bağlarsan kullanırsın sorun olmaz. Ama ışığı kontrol etmen için birde ayrı kontrolcü gerekir. Uğraşamam dersen bunu al.

Bütçeniz için DeepCool FK120 veya ARGB olsun derseniz FC120 gayet uygun olacaktır. Kendi kasamda tüm fanları bu fanla ile güncelledim. Oldukça sessizler ve işlerini çok iyi yapıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı