500 TL'ye Gaming mouse önerisi

ArqeNade

Kilopat
Daha fazla  
Herkese günaydın.

2020 yılında 170₺'ye Logitech G203 almıştım. Kötü bir mouse olduğunu biliyorum ama ben memnundum. Bu sabah imleç hareket etmeye başladı sağ-sol tık çalışıyor. Artık ömrünü tamamladı diye düşünüyorum.

Araştırma yaparken SteelSeries Rival 3 ve Razer DeathAdder V2 Mini karşıma çıkıyor. Gönlüm SteelSeries'ten yana ama kullanıcıları ne düşünüyor bu da benim için önemli. O yüzden bu fareleri kullananlar da görüşlerini yazarsa sevinirim.

Genelde Valorant ve CS:GO oynuyorum. Temiz bir kullanıcıyım, hor kullanan biri değilim. Uzun süre dayanacak, kronik sorunu olmayan ve kendi yazılımı düzgün çalışan mouse önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

@M.A.Y Hocam 40-50tl bütçeyi aşabilirim ama 100 lira fazla gelir. Ayrıca taksit yapmıyorlar galiba.

@575412 , @Linux Kaymak Herkes bunu öneriyor ama delikli tarz hoşuma gitmiyor yinede bir bakacağım teşekkürler.

@ikseroo Tekrardan G203 almam zaten dediğiniz gibi elime biraz küçük geliyor.

@cumali_032 Hocam bir bakarsan sevinirim.

Rival 3 nasıldır acaba? Hoşuma gitti gibi ama g203 den kötü değildir diye düşünüyorum.

@M.A.Y Hocam 40-50tl bütçeyi aşabilirim ama 100 lira fazla gelir. Ayrıca taksit yapmıyorlar galiba.

@575412 , @Linux Kaymak Herkes bunu öneriyor ama delikli tarz hoşuma gitmiyor yinede bir bakacağım teşekkürler.

Rival 3 nasıldır acaba? Hoşuma gitti gibi ama g203 den kötü değildir diye düşünüyorum.
M700BU alın o zaman o fiyatta en iyi mouse

Rival 3 bu bütçeye göre iyi bir fare değil hocam. Rival 3 yerine Delux M700 & M700Bu tercih edebilirsiniz. Alternatif olarak eğer bütçe çıkarsanız, fiyatı sonuna kadar yetecek şu fareler var :

Yeni konular

Geri
Yukarı