500 TL'ye Gaming mouse önerisi

@M.A.Y Hocam 40-50tl bütçeyi aşabilirim ama 100 lira fazla gelir. Ayrıca taksit yapmıyorlar galiba.

@575412 , @Linux Kaymak Herkes bunu öneriyor ama delikli tarz hoşuma gitmiyor yinede bir bakacağım teşekkürler.

@ikseroo Tekrardan G203 almam zaten dediğiniz gibi elime biraz küçük geliyor.

@cumali_032 Hocam bir bakarsan sevinirim.

Rival 3 nasıldır acaba? Hoşuma gitti gibi ama g203 den kötü değildir diye düşünüyorum.
Rval 3'te alınmaz bence 77GR ve TrueMove Core sensör var.

Rival 3 bu bütçeye göre iyi bir fare değil hocam. Rival 3 yerine Delux M700 & M700Bu tercih edebilirsiniz. Alternatif olarak eğer bütçe çıkarsanız, fiyatı sonuna kadar yetecek şu fareler var :

HyperX ve Viper Mini fiyatlarına ne olmuş böyle?

Rival 3 bu bütçeye göre iyi bir fare değil hocam. Rival 3 yerine Delux M700 & M700Bu tercih edebilirsiniz. Alternatif olarak eğer bütçe çıkarsanız, fiyatı sonuna kadar yetecek şu fareler var :

Viper mini nası 739 tl kafayı yicem

Hocam bütcem 500tl demiş, siz 812tl ve 671tl lik mouseler önermişsiniz.

HyperX ve Viper Mini fiyatlarına ne olmuş böyle?

Bir de sabre Pro'yu göreceksiniz siz.

Çok kararsız kaldım. Delikli tasarım hiç hoşuma gitmiyor maalesef.
Gönlüm hala Rival 3'ten yana ama cidden çok mu kötü? Üst düzey bir oyuncuda değilim. 3 sene G203 kullandım. Çok da memnundum ona göre kıyaslayın beni.

@575412 10 gün önce öylesine Sabre Pro bakıyordum bozulursa bunu alırım diye düşünüyordum. 11 günde 300 tl zam gelmiş ilginç.

Yeni konular

Geri
Yukarı