500 TL'ye GTX 1060 İçin Güç Kaynağı Önerisi

xxıxxıxııx

Hectopat
Arkadaş elimde 450-500 lira arası bir para var. Sosyal'de açılmış bir güç kaynağı konusunda güç kaynağım olan Zm600-Le 600W güç kaynağı var üstünde ne bir sertifika var ne C E simgesi sizce parayı saklayıp ilerde PC için kullanmalı mıyım yoksa güç kaynağımı değiştirmek mantıklı olur mu? Sistemim: GTX 1060 6 Gb Ekran Kartı Ryzen 5 1600 8 Gb RAM 1TB HDD 120GB SSD

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş elimde 450-500 lira arası bir para var. Sosyal'de açılmış bir güç kaynağı konusunda güç kaynağım olan Zm600-Le 600W güç kaynağı var üstünde ne bir sertifika var ne C E simgesi sizce parayı saklayıp ilerde PC için kullanmalı mıyım yoksa güç kaynağımı değiştirmek mantıklı olur mu? Sistemim: GTX 1060 6 Gb Ekran Kartı Ryzen 5 1600 8 Gb RAM 1TB HDD 120GB SSD
Şuan aynı ekran kartı ile kullanıyorum o PSUyu hiç bir problem yok bence hiç değiştirmeyin.

Bu güç kaynağı fiyat odaklı fakat kalitesiz değil. Bazı sertifikaları almak ekstra maliyet demektir. O sertifikaların çoğunu almadığı için Psu uygun fiyatlı olabiliyor. Ama verimlilik konusunda yine de 80 civarıdır.
O yüzden mevcut Psu yu kullanmanızda sıkıntı yok. Zira zm 500lx ile gtx 970 AMP kullandım uzun süre, herhangi bir sorun yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı