500 TL'ye HP Pavilion Gaming laptop için soğutucu önerisi

Janpardayan

Hectopat
Daha fazla  
Amazon.com.tr
Bu laptopa sahibim. AAA oyunlar 75-80 derecelerde geziyor bir nebze olsun ısıyı düşürmek için soğutucu bakıyorum. Bütçemi belirttim, önerilerinizi bekliyorum.

Amazon.com.tr
Bu laptopa sahibim. AAA oyunlar 75-80 derecelerde geziyor bir nebze olsun ısıyı düşürmek için soğutucu bakıyorum. Bütçemi belirttim, önerilerinizi bekliyorum.
Aslında çok yüksek sıcaklık değerleri değil klavye vb. El yakma gibi bir durum yok zaten bende İ7 ve 3050 Tİ'lı modelini kullanıyorum.

Teşekkürler.

Aslında çok yüksek sıcaklık değerleri değil klavye vb. el yakma gibi bir durum yok zaten bende i7 ve 3050 Ti'lı modelini kullanıyorum.

Yok el yakma vesaire yaşamıyorum ama malum önümüz yaz şimdi böyle Temmuz'da ağustos'ta ne olur bilemeyiz.

Ek olarak soğutucu bir işe yaramaz. Sıvı metal uygulamak çok daha fazla fark yaratır.
Hocam cihazda aliminyum boru var ise cihaz elinde kalır , sıvı metal bakır borular için. Ben bakır boru var diye biliyorum tabii modelden modele HP'nin birçok şeyi değişebilir @Janpardayan hocamızın boru tipine bakması gerekli.

Hocam cihazda alüminyum boru var ise cihaz elinde kalır, sıvı metal bakır borular için. Ben bakır boru var diye biliyorum tabii modelden modele HP'nin birçok şeyi değişebilir @Janpardayan hocamızın boru tipine bakması gerekli.

Vallahi boru tipini çok araştırmadım zaten öyle ahım şahım bir sıcaklık düşmesi beklemiyorum 3 5 derece düşün bir de stant olduğu için laptop ta hoş bir görüntü oluşturuyor 😀

Hocam cihazda aliminyum boru var ise cihaz elinde kalır , sıvı metal bakır borular için. Ben bakır boru var diye biliyorum tabii modelden modele HP'nin birçok şeyi değişebilir @Janpardayan hocamızın boru tipine bakması gerekli.
Boruyla ilgisiz. Borular ge işlemciye temas eden yüzey aynı malzemeden olmayabilir çünkü.

20230510_074844.jpg

Elimdeki bu laptop soğutması da bir örnek.

Geri
Yukarı