500 TL'ye Kadar 1150 Soket Anakart Önerisi

Ben MSI Z97 GAMING 5 kullanıyorum ve gayet memnunum. Gerek onboard ses kalitesi olsun gerekse O.C imkanı olsun bence gayet iyi bir anakart.

Acaba bi soru sorabilirmiyim sistemim şu şekilde olacak msı gtx 970 anakart yine aynı sizinki ile işlemcim i5 bu sistem için 650 w güç kaynağı rahatlıkla işimi görürmü yoksa 700 w vs. almam gerekirmi ? Veya 600 w işimi görürmü ?

600W rahatlıkla işinizi görür ancak PSU gerçekten 600W veriyor mu bir dikkat edin. Birde yeni alıyorsanız en azından 80+ Bronz sertifikası olsun.

600W rahatlıkla işinizi görür ancak PSU gerçekten 600W veriyor mu bir dikkat edin. Birde yeni alıyorsanız en azından 80+ Bronz sertifikası olsun.

Evet haklısınız acaba sizin kasanız nedir kasayı seçmek sorun oldu resmen benim için psu lu kasalar var onlara güvenebilirmiyim yada ikisini ayrımı alsam iyi olur bi yardımcı olurmusun.

Ben Corsair Carbide 400R kullanıyorum içinde Corsair CX 750W 80+ Bronz sertifikalı bir güç kaynağı gelmişti. Bütçenizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı