500 TL'ye kadar VDSL modem önerisi

Bu ürünü birkaç yerde daha gördüm ASUS ve ZyXEL göre daha mı iyi acaba.

Forumda pek sıkıntı yasayani görmedim. İncelemesi mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Ürünü tavsiyen üzerine biraz araştırdım ve söylediğin gibi hep olumlu dönüşler almış bende bugün satın aldım umarım bende memlun kalırım konu kapatılabilir :)

Ürünü tavsiyen üzerine biraz araştırdım ve söylediğin gibi hep olumlu dönüşler almış bende bugün satın aldım umarım bende memlun kalırım konu kapatılabilir :)
Hocam selamlar, aldığınız modemden memnun musunuz ? ısınması bağlantısı vs. nedir nasıldır bilgi verir misiniz? bir de internet paketiniz nedir öğrenebilir miyim? ben de modem arayışındayım. Konuyu da hortlattım özelden yazamadım :D

Hocam selamlar, aldığınız modemden memnun musunuz? Isınması bağlantısı vs. nedir nasıldır bilgi verir misiniz? Bir de internet paketiniz nedir öğrenebilir miyim? Ben de modem arayışındayım. Konuyu da hortlattım özelden yazamadım :D.

Gayet memnunum tavsiye ederim. Isınma konusunda hiç sorun yok. 10 cihaz Wi-Fi üzerinden 1'de kablo üzerinden bağlı buna rağmen kullanım değerleri oldukça düşük. 4 yıl garantisi var müşteri hizmetleri çok iyi arayüzüne söyleyecek bir kelime yok çok sade ve çok anlaşılır bayağı iyi. En önemliside gerçekten Wi-Fi çekim kapasitesi çok iyi evimin bulunduğu sokağın başına kadar çekiyor. TurkNet 100 Mbps paket olarakta.

Yeni konular

Geri
Yukarı