500 TL'ye kadar Bluetooth kulaklık önerisi

dehayz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bir Bluetooth kulaklık alacağım fakat piyasa gerçekten çok pahalanmış. Bütçem 500 TL'ye kadar genişleyebilir.
Kulak içi veya kulak üstü olması fark etmez fakat bu fiyat aralığında kulak içinin daha iyi olacağını düşünüyorum.
Ayrıca telefonda kullanacağım için ses kalitesinin iyi ve şarjının uzun süre dayanmasını istiyorum.
Öneride bulunan herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haylou GT6 5.5 saate yakın şarj süresi olduğu belirtilmiş. silikonsuz.
Anker Soundcore R100 6 saate yakın batarya süresi olduğu belirtilmiş. Bunda ayrıca bass modu var. Silikonlu.

Haylou GT6 5.5 saate yakın şarj süresi olduğu belirtilmiş. Silikonsuz.
Anker Soundcore R100 6 saate yakın batarya süresi olduğu belirtilmiş. Bunda ayrıca bass modu var. Silikonlu.

Haylou'yu pek bilmiyorum fakat Anker R100 için dip ses sorunu var diyorlardı bilginiz var mı?

Haylou'yu pek bilmiyorum fakat Anker R100 için dip ses sorunu var diyorlardı bilginiz var mı?
Bana kalırsa dip ses meselesi biraz şans işi. Mesela bende QCY T5 var, bazı kullanıcılar dip ses olduğundan bahsediyordu. Ama ben karşılaşmadım 2 yıldır.
Siz de karşılaşabilirsiniz kesin bişey diyemem.
Haylou da iyi markadır, sağlam ürünleri var. Alternatif olarak önerdim.

Bana kalırsa dip ses meselesi biraz şans işi. Mesela bende QCY T5 var, bazı kullanıcılar dip ses olduğundan bahsediyordu. Ama ben karşılaşmadım 2 yıldır.
Siz de karşılaşabilirsiniz kesin bişey diyemem.
Haylou da iyi markadır, sağlam ürünleri var. Alternatif olarak önerdim.
Haylou GT6'yı test etme fırsatım oldu. Ses seviyesi mükemmel değil, acaba R100 daha mı iyidir diye düşünüyorum. Daha önce Anker'den Q10 kullandım. O yüzden biraz güveniyorum Ankere ses kalitesi olarak.

Haylou GT6'yı test etme fırsatım oldu. Ses seviyesi mükemmel değil, acaba R100 daha mı iyidir diye düşünüyorum. Daha önce Anker'den Q10 kullandım. O yüzden biraz güveniyorum Ankere ses kalitesi olarak.
Ama aradayım hala biraz daha araştırıcam.

Bende bu fiyat aralığında bir kulaklık bakıyorum. Takipteyim.
@dehayz Qcy T13 hakkında ne düşünüyorsunuz. Bu bütçe aralığında herkes bu kulaklığı tavsiye etmiş.

Bende bu fiyat aralığında bir kulaklık bakıyorum. Takipteyim.
@dehayz Qcy T13 hakkında ne düşünüyorsunuz. Bu bütçe aralığında herkes bu kulaklığı tavsiye etmiş.
Hocam aynı şekilde ben de ona bakıyorum, bugün gördüm ve fiyatı da gayet iyi geldi. T20 ve T13 arasındayım siz ne düşünüyorsunuz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı