500 TL'ye kadar mouse önerisi

Bütçe
400-600₺

Dr4gon

Centipat
Öncelikle herkese iyi günler belirttiğim bütçede bir mouse aramaya başladım ve birkaç mouse arasında kaldım.

Razer DeathAdder V2 Mini.

SteelSeries Rival 3

AOC AGM700 agon (fiyatı ve bir yerde geçmemesi gözüme çarptı ancak sensörü nedense bu fiyata göre aşırı güzel)

Ve ayrıca önerdiğiniz güzel bir mouse varsa her türlü öneriye açığım ve ayrıca bu fiyat bandında delikli bir mouse mevcut mudur?

Düzenleme: Başlık 500 TL'ye kadar olarak düzenlenmiş ancak 600-650 civarına kadar çıkabilirim.

Elimin boyutu bilekten orta parmağa kadar 18cm fingertip claw arası tutuyorum. (daha çok claw)
Bu fareyi de tercih edebilirsiniz.

Bu fareyi de tercih edebilirsiniz.

Hocam şekli sensörü ve ağırlığı olarak fazlasıyla hoşuma gitdi sağ olun dediğiniz fareyi almakta karara vardım.

@624739 hocam son olarak bir şey soracaktımda programlanabilir buton diyor ancak uygulamayı bulamadım programı varsa nereden ulaşabileceğim hakkında bir bilginiz var mı?

Son düzenleme:
@624739 hocam son olarak bir şey soracaktımda programlanabilir buton diyor ancak uygulamayı bulamadım programı varsa nereden ulaşabileceğim hakkında bir bilginiz var mı?
Delux M800BU 3389 yazanı indireceksiniz.

Delux M800bu 3389 yazanı indireceksiniz.

Tekrardan sağ olun hocam.

@624739 hocam kusura bakmayın sizi bu aralar biraz fazla rahatsız ettim ama Delux'e aldığım vakit skates değişmem gerekiyormuş onun yerine daha iyi bir mouse alıp stock skates kullanırım diye düşündüm bütçeyi 200 300 kadar arttırdığım taktirde ne önerirsiniz gözüme incelemesini yaptığınız PulseFire haste ve sabre Pro çarptı.

Son düzenleme:
@624739 hocam kusura bakmayın sizi bu aralar biraz fazla rahatsız ettim ama Delux'e aldığım vakit skates değişmem gerekiyormuş onun yerine daha iyi bir mouse alıp stock skates kullanırım diye düşündüm bütçeyi 200 300 kadar arttırdığım taktirde ne önerirsiniz gözüme incelemesini yaptığınız PulseFire haste ve sabre Pro çarptı.
Sabre Pro elinize büyük gelebilir, alternatif olarak;
Pulsefire Haste şuan 880, o bütçeye çıkabiliyorsanız onu da alabilirsiniz. İmza kısmımda Haste için yaptığım inceleme mevcut, dilerseniz okuduktan sonra belirttiğim diğer fare arasında bir tercih yapabilirsiniz.

Hocalarım öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim bilgilendirmeleriniz doğrultusunda 4-5 gün içerisinde g- wolves skoll mini almaya karar verdim. @624739 hocam sizde kusura bakmayın sizi bu süreçte biraz fazla rahatsız ettim. 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı