500 TL'ye kadar oyuncu mouse önerisi

Fatih_42

Hectopat
Daha fazla  
500 TL'ye kadar oyuncu mouse önerebilir misiniz? Aklımda Zowie ve SteelSeries var. FPS tarzı oyunları çok oynarım özellikle Rainbow CoD gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
G102'nin kablosuzu.

Bu da Zowie.

Birazcık bütçeni aşıyor ama en kalitelisi diyebilirim 7 yıldır kullanıyorum 1 kez sorun yaşamadım.Ele oturuşu çok güzel.Steelseries razer gibi başka mouse'ları da kullanma fırsatı buldum beni çok rahatsız etti ele oturuşları.

Birazcık bütçeni aşıyor ama en kalitelisi diyebilirim 7 yıldır kullanıyorum 1 kez sorun yaşamadım.Ele oturuşu çok güzel.Steelseries razer gibi başka mouse'ları da kullanma fırsatı buldum beni çok rahatsız etti ele oturuşları.
O dediğiniz mouse 2018de çıkmış hero modeli
Eski modeli olan Proteus Core 2014de çıkmış, atmayın.

Mouse güzelmiş ama biraz fazla aşıyor bütçemi.
Razer DeathAdder.

Şimdiki kullandığım mouse Razer zaten. Farklı bir marka kullanmak istiyorum.
G102'nin kablosuzu.

Bu da Zowie.
Valla G305 kablosuz olması güzel ama FPS oyunlarında gecikme yaşatır diye korkuyorum. Zowie'ye bakarım teşekkürler.

Valla G305 kablosuz olması güzel ama FPS oyunlarında gecikme yaşatır diye korkuyorum. Zowie'ye bakarım teşekkürler.
Bi alt modeli olan 402'ye bakabilirsin

Vallahi G305 kablosuz olması güzel ama FPS oyunlarında gecikme yaşatır diye korkuyorum. Zowie'ye bakarım teşekkürler.

Bizzat G305 kullanıyorum ve gram takılma yaşamıyorum ve pili 3 ay gidiyor bende Valorant gibi FPS oyunları oynuyorum ama eline uyan fareyi seçmen en iyi tercih olaraktır eğer elinin eni ve boyunu ayrıca fareyi nasıl tuttuğunu belirtirsen fingertip, claw, palm olarak sana çok daha iyi önerilerde bulunabiliriz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı