500 TL'ye kadar oyuncu kulaklığı önerisi

Mubarhack

Decapat
500 TL olmasa iyi olur aslında ama en fazla bu kadar çıkabilirim bir lira fazla çıkamam. Çünkü 400'den sonrası bile sıkıntı benim için az pay bıraktım. Razer Tiamat 2.2 v2'ye baktım ses kartı olmadan olur mu olmaz mi pek anlamadım. Ses kartım yok olmasa kullanılır mi bilmiyorum. Kizaru baktım dip ses sorunu var dediler. Rampage Drop Plus beğendim ama korkuyorum markadan ötürü sıkıntı olur mu diye. (Monitörü var çok çok memnunum ama bilemedim.) Rush tussle stoklarda yok onu da beğenmiştim. HS 35'e içim ısınmadı. Ne yapayım, yardım edin lütfen. Ses kasmak için istiyorum müzik falan pek umurumda değil açıkçası. Ama iyi olursa hayır demem.

Sennheiser GSP 300 aldım. 2 aydır kullanıyorum çok memnunum.

Reis bende alacaktım o kulaklığı keşke alsaydım 2 ay önce 400lerdeydi ama şu an İtopya'da bile 800 küsur indirimdeydi bir de kafamı duvarlara vuracağım. Çok güzel kulaklıktı keşke alsaydım ama şu an o kadar bütçem yok maalesef.
Logitech G332 buldum Teknosa'da kupon falan 369 TL nasıldır.

Son düzenleme:
Reis bende alacaktım o kulaklığı keşke alsaydım 2 ay önce 400lerdeydi ama şu an İtopya'da bile 800 küsur indirimdeydi bir de kafamı duvarlara vuracağım. Çok güzel kulaklıktı keşke alsaydım ama şu an o kadar bütçem yok maalesef.
Logitech G332 buldum Teknosa'da kupon falan 369 TL nasıldır.
Şimdi baktım, hepsiburada'dan 460 TL'ye almıştım. 960 TL olmuş, üzücü gerçekten...

Şuna da bir göz atabilirsin.

Baktım ama görünüş itibarıyla çok hoşuma gitmedi. Çok teşekkür ederim ama Razer Tiamat alacak gibiyim halen kararsızım.
Şimdi baktım, hepsiburada'dan 460 TL'ye almıştım. 960 TL olmuş, üzücü gerçekten...
keşkelerle kalıyoruz işte...
Kararımı vererek ve Rampage'ye güvenerek drop Plus modelini aldım. Her yönüyle bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklığı aldığımı düşünüyorum. Tavsiyeler için teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı