500 TL'ye kadar oyuncu kulaklığı önerisi

Gamenote'u kötüleyip Gamepower önermesi çok ironik.

Git bir okuduğunu anla bakalım. 600 liraya satılan kulaklıkların bana göre kalitesi aynı kardeşim alt marka, merdiven altı fark etmez. Teknoloji işi şans işi. O yüzden şu kötü bu kötü demek yerine mevcut ekonomide 600 TL'ye ne kadar kaliteli ürün sunabilecekler ki bize. Demek istediğimi anladınız mı? Zaten o fiyata alacağımız kulaklıkların tamamı 2. yılını doldurmaya yakın bozulacaktır tam kullanımda. O sürede zaten gidip para biriktirip direkt en iyisini alacaklardır. Bu kulaklıkları da yedeğe koyacaklardır.

8 ay önce 350 TL'ye benim de sırf adından dolayı buradaki yorumlardan çekindiğim ve paramın ona yettiği, ihtiyaç gidermek üzere aldığım, markasına duyduğum şüpheyi giderecek bir kalite sunan ürünü önerdim. Onu önerirken de Gamenote bariz bir şekilde kötü demedim. Aynılar dedim. Bu markalar zaten F/P bandında seyreden markalar. 1 yıl veya 2 yıl fark etmez illaki parasını çıkaracaktır.

Alt markalar her zaman her işte iyi değillerdir. Markaya her zaman bu kadar güvenmeyin. Hazırda kullandığım şeyi öneriyorum, leş marka diyorsunuz. Tamam ama sizinki de bu markaların sunduğu kaliteden çok bir farkı yok diyorum boş yapıyorsun diyorsunuz. Kullanmadığınız bir markaya gelmiş bana haviti bilmiyorsun, o alt marka diyorsunuz. Gidin Allah aşkına işinize, gece gece sinirlendirmeyin adamı. Okuma yazma bilmeden gelip tartışmaya girmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Git bir okuduğunu anla bakalım. 600 liraya satılan kulaklıkların bana göre kalitesi aynı kardeşim alt marka, merdiven altı fark etmez. Teknoloji işi şans işi. O yüzden şu kaka bu bok demek yerine mevcut ekonomide 600 TL'ye ne kadar kaliteli ürün sunabilecekler ki bize. Demek istediğimi anladınız mı? Zaten o fiyata alacağımız kulaklıkların tamamı 2. yılını doldurmaya yakın bozulacaktır tam kullanımda. O sürede zaten gidip para biriktirip direkt en iyisini alacaklardır. Bu kulaklıkları da yedeğe koyacaklardır.

8 ay önce 350 TL'ye benim de sırf adından dolayı buradaki yorumlardan çekindiğim ve paramın ona yettiği, ihtiyaç gidermek üzere aldığım, markasına duyduğum şüpheyi giderecek bir kalite sunan ürünü önerdim. Onu önerirken de Gamenote bariz bir şekilde kötü demedim. Aynılar dedim. Bu markalar zaten F/P bandında seyreden markalar. 1 yıl veya 2 yıl fark etmez illaki parasını çıkaracaktır.

Alt markalar her zaman her işte iyi değillerdir. Markaya her zaman bu kadar güvenmeyin. Hazırda kullandığım şeyi öneriyorum, leş marka diyorsunuz. Tamam ama sizinki de bu markaların sunduğu kaliteden çok bir farkı yok diyorum boş yapıyorsun diyorsunuz. Kullanmadığınız bir markaya gelmiş bana haviti bilmiyorsun, o alt marka diyorsunuz. Gidin Allah aşkına işinize, gece gece sinirlendirmeyin adamı. Okuma yazma bilmeden gelip tartışmaya girmeyin.

Boş yapan sensin Allah'ın zır cahili, bir markanın iyi olup olmadığını anlamak için illa alıp kullanmamız mı gerek? 600 satılan her kulaklığın kalitesi aynı değil bir de gelmiş bana göre diyorsun, bunun bencesi bana göresi yok, zamanında bir güzel almışsın Gamepower gibi çöp markalardan kendini avutuyorsun.

Git bir okuduğunu anla bakalım. 600 liraya satılan kulaklıkların bana göre kalitesi aynı.

koca bir zırva. nasıl her kulaklığın kalitesi aynıymış?

Teknoloji işi şans işi.

Gamepower överken de teknoloji şans işi demezsin be. Yani bu kulaklıkla sorun yaşayanlar şanssız yaşamayanlar şanslı mı oluyor? 😂🤣

O yüzden şu kötü bu kötü demek yerine mevcut ekonomide 600 TL'ye ne kadar kaliteli ürün sunabilecekler ki bize.

Aynen dostum Gamepower kalitesi.😂😂 Gamepower ve Gamenote'yi aynı kefeye koyman zaten koca bir saçmalık bir de gelip savunmaya devam ediyorsun.

Demek istediğimi anladınız mı?

Tabii ki anladım. Elindeki çöp kulaklık bozulmadı diye gelip burada millete öneriyorsun anlamayacak ne var.

Zaten o fiyata alacağımız kulaklıkların tamamı 2. yılını doldurmaya yakın bozulacaktır tam kullanımda.

Öyle mi olacakmış? 😂

O sürede zaten gidip para biriktirip direkt en iyisini alacaklardır.

Türkiyedeyiz nereye daha iyisini alacaklarmış? Daha yaşadığın ülkenin şartlarından haberin yok.

8 ay önce 350 TL'ye benim de sırf adından dolayı buradaki yorumlardan çekindiğim ve paramın ona yettiği.

Paran ona yettiyse niye gelip millete öneriyorsun? Bu markanın kulaklığını önermemek için tonla sebebimiz var. Senin ise önermek için tek sebebin ürünü beğenmiş olman.

İhtiyaç gidermek üzere aldığım.

Kendin söylüyorsun ihtiyaç gidermek için almışsın...

Markasına duyduğum şüpheyi giderecek bir kalite sunan ürünü önerdim.

Dostum sen beğendin diye birdenbire ürün süper bir ürün olmuyor. Forumda az konularda gezersen neden önerilmediğini zaten kendin görürsün.

Onu önerirken de Gamenote bariz bir şekilde kötü demedim.

Demene gerek yoktu zaten. Bir tarafta havit H2002D öteki tarafta nerede üretildiği belli olmayan marka basılmış Gamepower akıllı olan adam gider haviti seçerdi. Hadi diyelim havit falan da almasın gitsin AOCGH300 alsın.

Asla aynı değiller köküne kadar haksızsın.

Bu markalar zaten F/P bandında seyreden markalar. 1 yıl veya 2 yıl fark etmez illaki parasını çıkaracaktır.

Gamenote için evet ama Gamepower için asla katılmıyorum.

Alt markalar her zaman her işte iyi değillerdir. Markaya her zaman bu kadar güvenmeyin.

Markaya değil modele güveniyoruz. H2002D kendini benim gözümde kanıtlamış bir modeldir forumdaki çoğu kişi için de aynıdır durum.

Hazırda kullandığım şeyi öneriyorum, leş marka diyorsunuz.

Evet leş marka ne kadar da doğru demişiz.

Tamam ama sizinki de bu markaların sunduğu kaliteden çok bir farkı yok diyorum.

koca bir zırva nasıl farkı yokmuş. H2002D iki gömlek üstün gelir Gamepower'e.

Kullanmadığınız bir markaya gelmiş bana haviti bilmiyorsun, o alt marka diyorsunuz.

Her önerdiğimizi kullanmak zorundayız sanki bu ne biçim bir bakış açısı. Gelen geri dönüşlere incelemelere göre öneri veriyorum ben. Bu geri dönüşler Gamepower için olumsuzken H2002D için oldukça olumlular.

Gidin Allah aşkına işinize, gece gece sinirlendirmeyin adamı.

Sinirlensen ne olurmuş? Ne bu havalar gelip vuracak mısın bizi.😂😂

Okuma yazma bilmeden gelip tartışmaya girmeyin.

Sana bu geri dönüşü yaptığıma göre okuma yazma biliyorum belli ki. Daha ne söylemek istediğini söyleyemiyorsun ben senin yerine söyleyeyim.

kulaklık konusunda zır cahilsin.

Son düzenleme:
Sizin bildiğiniz nedir Havit hakkındaki bilgi? Nereden geliyor bu kalite güveni anlatın, dinliyorum? Ben marka övmüyorum, bahsedildiği kadar kötü görmüyorum markayı demeye çalışıyorum. Gamenote da sizin anlattığınız kadar kaliteli görmüyorum. Buna bence kısmı dışında ara ara girip yokladığın öneri konularında havite sizin dışında önerene rastlamadığımdan ötürü size inanmayı reddettim. Bu ara ara meselesi 2016 dan beri. Ciddiyim, anlatınız, dinleyeceğim.
Ben google yazıyorum bir şey çıkmıyor. 98 yılından beridir üretim yapan Hong kong menşei bir firma olduğu dışında kalitesine detaylıca değinen bir yazı göremedim. Aldığım kulaklığı h2002d ile karşılaştıran bir konu gördüm okudum ancak arkadaşın benim modelimde yaşadığı problemi ben yaşamadım.
İngilizcem öyle pek yok eğer sizler yabancı kaynaktan bakıyorsanız. Bi anlatın da bileyim gamepowerla aynı kalitede olmadığına.
Burada 4 5 yıl bozulmadan gamepower kullandığını söyleyen insanları da okudum. Onları ve kendi aldığımı göz önüne alarak, gamenotu da hiç duymadığımdan dolayı yazdıklarımda iki markayı da kötülemedim de övmedim de. Bu sebeple aynı gördüm.
Buyrun sizdeyim. Diyeceğim ki ben yanlış düşünmüşüm. Haklıymışsınız, sizi uğraştırdım özür dilerim diyeceğim ve içten söylüyorum bunu.

Öncelikle en başından şu konuya bakarak başlayabiliriz.(zaten bakmışsın ama tekrardan bak)

Arkadaşın konu içinde söylediği dip ses sorununu destekleyen şikayet var üzerinde 2 yorum bulunuyor.

Ayrıca dip ses sorunu yaşayan şu kişinin konusuna bakabilirsin.

Bunlar da forum içinde bulduğum diğer dip ses şikayetleri.

Arkadaşlar selam, bir hata yapıp Gamepower Raijin aldım. Aşırı derecede bir dip ses sorunu var, bunu iade edeceğim. 300-500 TL aralığında bir kulaklık öneriniz var mıdır? (100-200 TL daha üstüne çıkabilirim )

Var mı? Öneriniz kulaklıkta dip ses olmayan bu sipariş ettiğim 2. kulaklık. İlk önce Gamepower Raijin aldım onda da dip ses sorunu vardı USB bağlantılı olduğu içinmi yoksa.

Toplamda 5 yaptı daha da vardır ama bence bir teşhis koymak için yeterli bir sayı. Gamepower ürünlerinin malzeme kalitesi zaten belli. Kablosunda temassızlık yaşayanı mı ararsın tek kulaktan az ses geleni mi ararsın cızırtı yapanı mı ararsın yani sorunları var oğlu var. Bu markanın ürünleri iyi değil kısacası.

Ha elbette teknik detayları ile de anlatılabilir ama benim oturup kafa yormam gerekiyor. Daha basit bir yoldan anlatmak varken zaten kalitesiz olduğunu bildiğim bir markanın ürünlerini araştırmak için daha fazla zamanımı harcamak istemiyorum.

Senin önerdiğin ürünün sorunlarını anlattım.
Gamenote'ye geçelim.

Şikayet var üzerinde dişe dokunur şikayet bulunmuyor gördüğün üzere.

H2002D için de tam anlamıyla sorunsuz diyemem elbette sonuçta dünyanın en pahalı kulaklığı bile olsa sorun yaşanma ihtimali var. Ama Raijin'de olduğu gibi tekrarlayan bir problemi bulunmuyor araştırdığım ve bildiğim kadarı ile. Kısacası sadece bu sorunlara bakarak bile H2002D almak daha mantıklı olacaktır.

İncelemelerine bakmak istersen al buyur.

Öneri konularında havite sizin dışında önerene rastlamadığımdan ötürü size inanmayı reddettim.

Forumda sadece ben değil epeyce fazla insan H2002D öneriyor doğru konulara bakmamışsınız belli ki.

Aldığım kulaklığı H2002D ile karşılaştıran bir konu gördüm okudum ancak arkadaşın benim modelimde yaşadığı problemi ben yaşamadım.

Sizin yaşamamanız bu sorunların yaşanmadığı anlamına gelmiyor. Forumda bu firmanın mağdurları çok fazla.

İngilizcem öyle pek yok eğer sizler yabancı kaynaktan bakıyorsanız. Bir anlatın da bileyim Gamepower'la aynı kalitede olmadığına.

Hayır yabancı bir kaynaktan bakmıyorum. Forumdaki incelemeleri ve Gamepower mağduriyetlerini göz önüne alarak konuştum.
Bunların yanında kulaklıktan memnun olan kişilerin geri dönüşleri de var.

Burada 4 5 yıl bozulmadan Gamepower kullandığını söyleyen insanları da okudum.

Bu hiçbir şeyi fark ettirmez. Yaşanan sorunlar çok fazla dediğim gibi. Birisinde sorun olmaması başkalarında da sorun olmayacağı anlamına gelmiyor.

Önüne alarak, gamenotu da hiç duymadığımdan dolayı yazdıklarımda iki markayı da kötülemedim de övmedim de. Bu sebeple aynı gördüm.

İkisi kesinlikle aynı değiller...

Gördüğün üzere uzun uzun yazdım. Hala tatmin olmadıysan daha fazla vaktimi harcamak istemiyorum bu markanın ürünlerine o yüzden daha fazla cevap yazmayacağım.

Son düzenleme:
Öncelikle en başından şu konuya bakarak başlayabiliriz.(zaten bakmışsın ama tekrardan bak)

Arkadaşın konu içinde söylediği dip ses sorununu destekleyen şikayet var üzerinde 2 yorum bulunuyor.

Toplamda 5 yaptı daha da vardır ama bence bir teşhis koymak için yeterli bir sayı. Gamepower ürünlerinin malzeme kalitesi zaten belli. Kablosunda temassızlık yaşayanı mı ararsın tek kulaktan az ses geleni mi ararsın cızırtı yapanı mı ararsın yani sorunları var oğlu var. Bu markanın ürünleri iyi değil kısacası.

Ha elbette teknik detayları ile de anlatılabilir ama benim oturup kafa yormam gerekiyor bunu da daha basit bir yoldan anlatmak varken zaten kalitesiz olduğunu bildiğim bir markanın ürünlerini araştırmak için daha fazla zaman harcamak istemiyorum.

Gamenote'ye geçelim.

H2002D için de tam anlamıyla sorunsuz diyemem elbette sonuçta dünyanın en pahalı kulaklığı bile olsa sorun yaşanma ihtimali var. Ama Raijin'de olduğu gibi tekrarlayan bir problemi bulunmuyor araştırdığım ve bildiğim kadarı ile. Kısacası sadece bu sorunlara bakarak bile H2002D almak daha mantıklı olacaktır.

Forumda sadece ben değil epeyce fazla insan H2002D öneriyor doğru konulara bakmamışsınız belli ki.

Sizin yaşamamanız bu sorunların yaşanmadığı anlamına gelmiyor. Forumda bu firmanın mağdurları çok fazla.

Hayır yabancı bir kaynaktan bakmıyorum. Forumdaki incelemeleri ve Gamepower mağduriyetlerini göz önüne alarak konuştum.

Bu hiçbir şeyi fark ettirmez. Yaşanan sorunlar çok fazla dediğim gibi. Birisinde sorun olmaması başkalarında da sorun olmayacağı anlamına gelmiyor.

Gördüğün üzere uzun uzun yazdım. Hala tatmin olmadıysan daha fazla vaktimi harcamak istemiyorum bu markanın ürünlerine o yüzden daha fazla cevap yazmayacağım.

Hocam napıp eder yine bir bahane bulur bu arkadaş, boşa kendinizi yormayın.

Edit: Şaşırdım nedense kabul etmiş arkadaş 🤠, bende biraz fazla çıkıştım sabredemeyip kusura bakmayın hocam 🤠.

Son düzenleme:

Ha elbette teknik detayları ile de anlatılabilir ama benim oturup kafa yormam gerekiyor bunu da daha basit bir yoldan anlatmak varken zaten kalitesiz olduğunu bildiğim bir markanın ürünlerini araştırmak için daha fazla zaman harcamak istemiyorum.

Gamenote'ye geçelim.

Teşekkür ederim uğraşın için. Aynı kalitede olmadıklarını öğrenmiş oldum. Diğer konuyu görmedim ve 12 sayfa okudum alanlar gayet memnun kalmışlar. Ses kısıklığından bahsedilmiş, mikrafon algılamama olaylarından bahsedilmiş. Ancak mikrafonu herhalde driver ile hallediliyor öyle çözüm sunulmuş. Şahsen ses kısık olduğu için tercih konusunda alıcı gözüyle baktığımda şüphe ettirdi. Ancak benim öneride bulunduğum ürün 600 tl değil de 350 falan olsa değecek bir kulaklık olduğunu düşündüm. Ancak gamepowerdan kaliteli olduğu doğruymuş. Sizleri uğraştırdığım için özür dilerim. En azında gamenote markasını tanımış ve takibime almış oldum. Mekanik klavyeleri varsa onları değerlendirmede ilke koyacağım, klavye düşüncem var f/p olarak. Teşekkürler iyi günler.

Geri
Yukarı