500 TL'ye kadar R7 5700X için kule tipi soğutucu önerisi

ID-Cooling SE-224-XT modelini almış bulunmaktayım. Önerileriniz için teşekkür ederim.

Hocam şimdiki değerlerinizi yazıp fanı taktıktan sonraki değerlerinizi de söylerseniz sevinirim. Aynı işlemciyi bugün aldım idareten stok fan ile kullanıyorum. Ben de aynı fandan alacağım.
Fark yok sadece rengi farklı.

Hocam konuyla bir tık alakasız gelebilir fakat bütçeyi 600-700 civarına zorlarsak ekstra fark (10 derece) yaratacak bir soğutucu alınabilir mi?

Hocam şimdiki değerlerinizi yazıp fanı taktıktan sonraki değerlerinizi de söylerseniz sevinirim. Aynı işlemciyi bugün aldım idareten stok fan ile kullanıyorum. Ben de aynı fandan alacağım.

Hocam konuyla bir tık alakasız gelebilir fakat bütçeyi 600-700 civarına zorlarsak ekstra fark (10 derece) yaratacak bir soğutucu alınabilir mi?

Alınamaz hocam.

Reis @ındesign oyun falan ne oynuyorsun? Gelsin senin sistem de takılalım :D Dc vereyim ekleşelim:D
Ben genelde hikayeli oyunlar oynuyorum. FPS, MOBA gibi oyunlara hiç ilgim yok :D Neredeyse hiç oynamıyorum online oyun. Oyun dışı tamamen kriptodayım zaten

Hocam kasam henüz gelmedi yarın elimde olacak. Eğer fan yarın elime gelmezse 1 gün boyunca stok fan ile değerleri alıp, fan geldiği zaman ki değer farkını paylaşırım

@InDesign bende zaten PC mining de arada 1 2 saat PUBG Apex anca. Apex'e alışamadım zaten 😅 düzgün bir Silkroad bulsam başlarım aslında 😅

Ürün güncellemesi

Bütçeyi biraz zorlayarak Arctic Freezer 34 eSports Duo modelini aldım.
Stok fan kullanırken 2K çözünürlük ultra rtx on cyberpunk oynarken cpu sıcaklığı ortalama 85 dereceyken şimdi 75 derecenin yukarısına çıkmıyor. Ek olarak kasanın içerisinde güzel bir sirkülasyon oluşturdu. Ekran kartının soğutmasına da etkide bulunuyor. Alacak olan varsa tavsiye ederim

Son düzenleme:
Ürün güncellemesi.

Bütçeyi biraz zorlayarak Arctic Freezer 34 e-Sports Duo modelini aldım.
Stock fan kullanırken 2K çözünürlük Ultra RTX on Cyberpunk oynarken CPU sıcaklığı ortalama 85 dereceyken şimdi75 derecenin yukarısına çıkmıyor. Ek olarak kasanın içerisinde güzel bir sirkülasyon oluşturdu. Ekran kartının soğutmasına da etkide bulunuyor. Alacak olan varsa tavsiye ederim.

Hayırlı uğurlu olsun kankaa😅

Dosya Ekleri

• IMG_20220423_043732.jpg
    IMG_20220423_043732.jpg
    92,2 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20220423_043744.jpg
    IMG_20220423_043744.jpg
    85,2 KB · Görüntüleme: 44

Geri
Yukarı