500 TL'ye kulak içi kablosuz kulaklık önerisi

umex

Centipat
Yer
Burdur/Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 11 16 gb ram RTX 1650 ti i5 10. nesil
Meslek
öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Kablosuz kulak içi mikrofonlu kulaklık lazım. Ayrıca RGB olursa güzel olur. Bütçem yukarı çıkabilir ama 500 üstü olmazsa güzel olur. Benim gözümde M88 Plus var. Böyle bir dizayn olursa sevinirim. Powerbank olmasına gerek yok.

Merhaba arkadaşlar. Kablosuz kulak içi mikrofonlu kulaklık lazım. Ayrıca RGB olursa güzel olur. Bütçem yukarı çıkabilir ama 500 üstü olmazsa güzel olur. Benim gözümde M88 Plus var. Böyle bir dizayn olursa sevinirim. Powerbank olmasına gerek yok.

RGB olmasa sıkıntı olur mu?

Hocam RGB'den kastım aşırı sade olmasın mesela AirPods aşırı sade geliyor.
Zevkini tam anlayamadım ama bu ürünü önerebilirim fiyatını hak ediyor.

Hocam mesela bu ürünün ses kalitesi ile M88 Plus'unki ile fark var mıdır?

Olmaaaz! Bizim milletin ışıklı mışıklı takıntısı var.

Benim de soğutucuda vs. ışık var bende sevmiyorum nedense ışıksız daha iyi görünüyor bence.

Hocam mesela bu ürünün ses kalitesi ile M88 Plus'unki ile fark var mıdır?

M88 Plus'un ses kalitesini bilmiyorum, ama ben bu ürünü deneyimlemiştim ve memnun da kalmıştım.

Benim de soğutucuda vs. ışık var bende sevmiyorum nedense ışıksız daha iyi görünüyor bence.

M88 Plus'un ses kalitesini bilmiyorum, ama ben bu ürünü deneyimlemiştim ve memnun da kalmıştım.

Tamam hocam ben diğer forumlarada sorayım.

RGB takıntın geçerse alınabilir markaları sayacağım ama bu fiyattan biraz yükselmen gerekiyor.
1. JBL
2. Jabra
3. Baseus
4. UGreen
5. McDodo
6. TOZO
7. Anker
8. Sennheiser

Marshall ve Behringer'ide eklemek isterdim bu listeye ama fiyat epey yüksek o yüzden yukarıda ki markalara bir gözatarsın.

Pro'sundan aldım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı