500 TL'ye kulak içi kulaklık önerisi

MRGBoys

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
►Kasa: Rampage Carısma Mesh
►Anakart: Asus Prime H310M-K
►Monitör: AOC 24 G2460VQ6 1ms 75Hz FreeSync
►Ekran kartı: Sapphire RX5500XT Pulse 8GB
►İşlemci: Intel I5-9400f
►RAM: Crucial (2x8GB) Ballistix DDR4 2666MHz
►Depolama (SSD): Samsung SSD 860EVO 250GB , Samsung SSD 860EVO 1TB
Meslek
Öğrenci
Kablolu kulak içi olacak. Gürültü engelleme olmalı. Renk fark etmez. Mikrofon olmalı. Bütçe 500 civarı, önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablolu kulak içi olacak. Gürültü engelleme olmalı. Renk fark etmez. Mikrofon olmalı. Bütçe 500 civarı, önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşın attığı iyi gibi.

Konudan alakasız siz Valorant oyuncusuydunuz sanırsam, Discordunuza gelmiştim :D

Arkadaşın attığı iyi gibi.

Konudan alakasız siz Valorant oyuncusuydunuz sanırsam, discordunuza gelmiştim :D

Evet aktif olarak Valorant oynuyorum doğrudur.

Nasıl yani hocam?
Link attım saymadı şuna da bakar mısın ?

https://www.hepsiburada.com/hp-omen-dyad-kulakici-gaming-kulaklik-8je67aa-pm-HB000012STQD?magaza=İntros

KZ modelleri güzel ama garanti yok say. Distribütörü çok sıkıntılı, ama mal güzel.

https://www.hepsiburada.com/hp-omen-dyad-kulakici-gaming-kulaklik-8je67aa-pm-HB000012STQD?magaza=İntros

Hocam attığınız kulaklığın Türkçe olarak çok fazla incelemesi bulunmuyor ancak güzel bir modeldir kendisi, kullananlar pişman değiller incelemelerime göre. Sizin attığınızı almak daha mantıklı olabilir.

Hocam attığınız kulaklığın Türkçe olarak çok fazla incelemesi bulunmuyor ancak güzel bir modeldir kendisi, kullananlar pişman değiller incelemelerime göre. Sizin attığınızı almak daha mantıklı olabilir.

Teşekkür ederim kulaklığı seçtiğimize göre sıra mousepadde onu da SteelSeries QCK+ alayım miss gibi olacak. Yardımlarınız için teşekkürler.

Teşekkür ederim kulaklığı seçtiğimize göre sıra mousepadde onu da SteelSeries QCK+ alayım miss gibi olacak. Yardımlarınız için teşekkürler.

Hocam bende QCK heavy var 2-3 yıldır tavsiyem klasse marka mouse pad almanızdır bende yakın zamanda o markanın mouse padlerine geçeceğim SteelSeries mouse pad iyi ama şu an gereksiz pahalı ya da Glorious mouse pad de bakılabilir derim.

Ayrıca büyük ve tasarımlarında bence çok hoş benim almayı düşündüğüm budur Kl-asse Markt Klasse White Map Lines 90x40 Cm Speed Gamer Oyuncu Mousepad Mouse Pad Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı