500 TL'ye kulak içi kulaklık önerisi

Ayılar_Kralı

Hectopat
Az önce kulaklığımın solunun sesi gitti, kabloyu içeri itmeyi denedim ancak birkaç defa git gel yaptıktan sonra hiç ses vermemeye başladı. Samsung telefonumun aldığımdaki kutusundan çıkmıştı. Memnundum. Aynısını bulabilir miyim? Alınamayacak bir şey ise yeni öneriye açığım; kulak içi ve kablolu, kulak yeri plastikli olanlardan olmasın kısacası klasik telefon kulaklığı istiyorum. Oyun da oynuyorum, derseniz ki bu ses kasmaya yardımcı olur, 500 lira civarı maksimum verebilirim diye düşünüyorum. Tabii daha az olursa da işimi görür.

Son düzenleyen: Moderatör:

Gamepower medusam var ama yinede bunu kullanıyorum. Yolculuklara çıkarken yine bunu alıyorum toplamda 2 adet var elimde gerçekten kaliteli.

Telefonun modelinden kulaklığı bulabilirsiniz fakat 500 liraya ne kadar kaliteli bir pc kulaklığı bulabilirsiniz emin değilim.

Telefonun modelinden kulaklığı bulabilirsiniz fakat 500 liraya ne kadar kaliteli bir PC kulaklığı bulabilirsiniz emin değilim.

Telefon kulaklığı istiyor PC değil.

Az önce kulaklığımın solunun sesi gitti, kabloyu içeri itmeyi denedim ancak birkaç defa git gel yaptıktan sonra hiç ses vermemeye başladı. Samsung telefonumun aldığımdaki kutusundan çıkmıştı. Memnundum. Aynısını bulabilir miyim? Alınamayacak bir şey ise yeni öneriye açığım; kulak içi ve kablolu, kulak yeri plastikli olanlardan olmasın kısacası klasik telefon kulaklığı istiyorum. Oyun da oynuyorum, derseniz ki bu ses kasmaya yardımcı olur, 500 lira civarı maksimum verebilirim diye düşünüyorum. Tabii daha az olursa da işimi görür.

Telefonun markası nedir?

Telefonun markası nedir?
Telefon kulaklığı istediğini biliyorum zaten cümlem öyle başlıyor devamında kulak içi için ses kasabileceği kulaklık önerisi de alabilirim dedi. Genel bakımdan PC için çıkıyor o özel kulaklıklar telefon için de pubg kulaklığı diye satılıyor halk arasında. Rampage bu tarz ürünler çıkardı daha önce örnek olarak.

Screenshot_20231118_093047.jpg

Son düzenleme:

Telefonun markası nedir?
Samsung A51

Type-c daha önce hiç kullanmadım, daha mı iyi ? Telefonda normal jak girişi var ama şarj type-c ,ordan kullanılabilir mi

Bozulan buydu sanırım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı