500 TL'ye kulak içi kulaklık önerisi

2 haftaya geliyor evet.

Yurt dışı alamam derseniz Samsung alın. Ama beklerim derseniz herhalde alabileceğiniz en kaliteli ürünlerden bir tanesini alırsınz.
Akg olanın 2 versiyonunu daha gördüm, biri 200 biri 150, neden öyle ? Fotoğrafları aynı sadece başlığında telefon modeli belirtmişler m52 s20 diye.

Çin tasarımları çok ilginç. Hepsiburadanın kargosunu da düşününce çarşıda bir mağazadan alma fikri de aklımdan geçmiyor değil.En geç çarşamba elimdeolsun isterim.

AKG olanın 2 versiyonunu daha gördüm, biri 200 biri 150, neden öyle? Fotoğrafları aynı sadece başlığında telefon modeli belirtmişler M52 S20 diye.

Biri Type-C öbürü 3, 5mm jak girişli versiyonudur. Bir de çakmaları ortalıkta dolanıyor o yüzden 40-50 fazla verin Amazon üzerinden alın derim. Bunu dememin sebebi çakma ürün geldikten sonra bir anlamı kalmıyor maalesef ürünün.

Bunu alırken de 300₺'ye kulaklık aldığınızı unutmayın. Yüksek beklentileriniz olmasın.

Beklerim diyorsanız kesinlikle quarks veya chang le alın.

Son düzenleme:
Biri Type-C öbürü 3, 5mm jak girişli versiyonudur. Bir de çakmaları ortalıkta dolanıyor o yüzden 40-50 fazla verin Amazon üzerinden alın derim. Bunu dememin sebebi çakma ürün geldikten sonra bir anlamı kalmıyor maalesef ürünün.

Bunu alırken de 300₺'ye kulaklık aldığınızı unutmayın. Yüksek beklentileriniz olmasın.

Beklerim diyorsanız kesinlikle quarks veya chang le alın.
Bundan farkı nedir sadece renk mi ?

ÌPek güven veremedi. Denemelik alınabilir ancak ne adamakıllı bir incelemesi var ne bir frekans grafiği var. Sadece iyi denilen yorumlara sahip.

Bunun yerine quarks veya EarPods almak daha iyi bir tercih olacaktır en azından az çok neyin nasıl çıkacağını grafiklerine bakarak kestirebiliyoruz. Düzgün incelemeleri var ve parası dahilinde en iyi diyebildiğimiz ürünler.

Tamam iyi olabilir ancak firmanın sunduğu neodyum mıknatıs ve 7HZ-40KHz frekans tepkisi haricinde klasik özellikler harici pek bir özellik belirtilmiyor. Alıp almamak arkadaşın tercihi ancak bana o kadar da güven veremedi.

Bu arkadaş da var. Quarks'a nazaran tercihim olur. (500,66₺)

Screenshot_20231118_093047.jpg

Mylar dome diyafram da var standarttan biraz farklı olarak var.
Özellik belirtmiyor dedin de Samsung 20hz-20khz ses iletebildiği söylüyor sadece zaten üzerini duyamazsın da bu değerler bir kulaklığın yeteneğini gösteriyor sonuçta bir sesi üretebilme yeteneğini ortaya koyar.
Kendim de kullanmış olduğum için önerdim bahsettiğim gibi sadece dayanıklı bir kulaklık değil yani 1 sene sonunda bozulmuştu şuan da elimde Sony MDR XB-55ap, Huawei CM-Q3 ve Kz X HBB PR2 mevcut.
Philips bunlar arasında biraz Kz kulaklığa daha yakındı diyebilirim Sony zengin, derin ve güçlü basslara sahip zaten olayı bass kulaklığın Huawei ise sadece Kalınca tok bir bass performansına sahip ama mid, tiz ve sahne genişliği sony den daha iyi Kz ise hepsinden sahne genişliği anlamında iyi çok daha yumuşak ve berrak bir ses performansına sahip yanlız bassları yok desem yeri planar manyetik sürücü ile alakalı en azından philips de bassda var ama sahne genişliği o kadar iyi değil net ve berrak seslere sahip bass ise kirli değil ama kapalı tasarım olmasından öyle gümgür gümbür bassları yok.
Dengeli ama hafif mid ve tiz tarafına kayan bass konusunda da pürüzsüz ve fazla güçlü olmayan bir karakteri mevcuttu.

Yeni konular

Geri
Yukarı