500 TL'ye kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan TUOR
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 3B

TUOR

Hectopat
Merhabalar,

3,5 yıllık Logitech G230 kulaklığım var değiştirmeyi düşünüyorum artık.

500 TL civarında bir kulaklık arıyorum. İlk tercihim kablosuz olması. Fakat bu fiyata kablosuz kulaklık bulmak biraz zor. İkinci el garantili Void Pro Wireless kulaklıklar 450-500 TL civarında bulunuyor. Sizce bu fiyatlara tercih edilir mi?

Bir diğer alternatif ise ikinci el temiz, garantili bir Sennheiser GSP 350 buldum. 400 TL'ye alabiliyorum. Kablolu bir model. Kablolu modeller arasında 500-550 TL fiyatlarına Cloud 2 mi tercih etmeli yoksa 400 TL'ye GSP 350 iyi bir alternatif midir?

Başka önerilere de açığım.

HyperX Cloud II tavsiye ederim veya Cloud Alpha. Kullanmadım ama çok iyi olduğunu duymuştum. İndirimleri takip ederseniz 500 lira civarlarına alabilirsiniz.

Merhabalar,

3,5 yıllık Logitech G230 kulaklığım var değiştirmeyi düşünüyorum artık.

500 TL civarında bir kulaklık arıyorum. İlk tercihim kablosuz olması. Fakat bu fiyata kablosuz kulaklık bulmak biraz zor. İkinci el garantili Void Pro Wireless kulaklıklar 450-500 TL civarında bulunuyor. Sizce bu fiyatlara tercih edilir mi?

Bir diğer alternatif ise ikinci el temiz, garantili bir Sennheiser GSP 350 buldum. 400 TL'ye alabiliyorum. Kablolu bir model. Kablolu modeller arasında 500-550 TL fiyatlarına Cloud 2 mi tercih etmeli yoksa 400 TL'ye GSP 350 iyi bir alternatif midir?

Başka önerilere de açığım.
Hyperx Cloud gibi değilde Asus, Corsair gibi markalara ya da Steelseries'e bakmanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı