500 TL'ye mouse ve klavye önerisi

Bütçe
500

morkuzgun

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yıl 2022 fiyatlar katlandığı için şu an verdiğim paraya değecek klavye ve mouse almaya karar verdim. Red veya brown Switch olabilir diye düşünüyorum. Mouse için de 144 FPS alıyorum ona göre kaç DPI'lı almam gerekiyor bilmiyorum. İkisi için de 500 civarı verebilirim diye düşünüyorum. Özellikle küçük klavye istiyorum taşınması kolay olsun diye ellerim de büyük değil farede sorun olmaz. Verdiğim paradan sonra vicdanım sızlamasın çok harcama yapmak istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

100 TL çıkarsanız bu şekilde alabilirsiniz. Eğer çok harcamak istemezseniz Viper Mini modelide size yeterlidir.

Ben ikisinede 500 TL ayrı ayrı bütçeniz var diye anladım bu arada, Öyle değilse önerim sadece Viper mini ve

Arkadaşlar yıl 2022 fiyatlar katlandığı için şu an verdiğim paraya değecek klavye ve mouse almaya karar verdim. Red veya brown Switch olabilir diye düşünüyorum. Mouse için de 144 FPS alıyorum ona göre kaç DPI'lı almam gerekiyor bilmiyorum. İkisi için de 500 civarı verebilirim diye düşünüyorum. Özellikle küçük klavye istiyorum taşınması kolay olsun diye ellerim de büyük değil farede sorun olmaz. Verdiğim paradan sonra vicdanım sızlamasın çok harcama yapmak istemiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Teknobiyotik üzerinde Galax Stealth 03 ile bir tane mouse indirime giriyor arada bir. O 2'sini alabilirsiniz bu fiyata sanırım.

Fiyatlar uçmuş hocam. Sadece klavyeyi alabiliyorsunuz şu anda ne yazık ki :(

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-07-28-18-24-39-71_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg
    Screenshot_2022-07-28-18-24-39-71_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 22

Yeni konular

Geri
Yukarı