500 TL'ye oyun önerisi

Vanga28

Decapat
Daha fazla  
Cs kasalarını sattım arkadaşlarla oynamak için hikaye odaklı veya tek saran oyun bakıyorum olarak. Bana hitap eden türler Hitman ve Tom Ghost Recon Wildlands.

Cs kasalarını sattım arkadaşlarla oynamak için hikaye odaklı veya tek saran oyun bakıyorum olarak. Bana hitap eden türler Hitman ve Tom Ghost Recon Wildlands.
It takes two - A way out - Strange Brigade - 7 days to die - Gmod - Hunt showdown - For Honor.

Middle Earth Shadow of War ve Mordor indirimde bundle olarak satılıyo.

CS kasalarını sattım arkadaşlarla oynamak için hikaye odaklı veya tek saran oyun bakıyorum olarak. Bana hitap eden türler Hitman ve tom ghost Recon Wildlands.

Arkadaşlarla oynamak için Ready or Not veya Forest tek oynamak içinse Mafia serisine bakabilirsiniz veya indirimde bulursanız Max Payne 3 olabilir türü seviyorsanız. Dediğiniz oyunlar için eski olsa da Tomb Raider serisi olabilir o da galiba bu türle uygundu.

RDR 2 fan club yine gelmiş.
Öyle mi olmuş? Profilime ufak bir bakarsan bahsettiğin kişileri sevmediğimi zaten anlarsın ama 460 TL'ye daha iyi bir seçeneğimiz bulunuyor mu acaba? Bu oyun kendine bağladığı anda en kötü 200-300 saat gömülebilecek kadar iyi bir oyun ki Online bile değil. Bunu oyunun hikayesinde spoiler yediğim için bitsin diye bitirdiğim ve bitirdiğim gibi de kapattığım bir oyun için söylüyorum. Çünkü spoiler yemeden önce oyun beni öylesine içine çekmişti ki yaz ayında çoğu gece uykusuz kalıp bu oyunu oynadım. Kısacası adam gibi bilgi sahibi olmadan milleti eleştirmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı