500 TL'ye oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
Maksimum 500-600TL
Deneyimlemeden veya 1 ürününe bakarak yorum yapmak büyük bir cahilliktir. Kim alınıyorsa alınsın genel konuşuyorum.

Deneyimledim. 6 ay Gamepower Medusa'yı kullandım. Kulaklığı kulağıma takarken korkuyordum.
Bu kadar rezil bir malzeme kalitesi olamaz.

Gamepower da Rampage ve türevlerine giriyor benim için. Malzeme kalitesi sanayici salih Usta'yla yarışır.
Evet %90'ı kötü modellerinin. Ancak Emirhan'ın da dediği gibi Medusa modeli kalite olarak pek iyi sayılmasa da ses ve mikrofonda iyi işler çıkarabiliyor. Markadan ötürü direkt kötü demek mantıksız.

Rampageyide gamepoweride küçümsemeyin.

Küçümsemiyorum. Direk yok sayıyorum. Rampage'in şu anda tek ürününe sahibim. Hiçbir zaman ürünlerini almayacağım.
Gamepower maceram tam bir faciaydı. Rezillikti.
Rampage'in tek kaliteli sayılabilecek ürünü xps4'tü o da satıştan kalktı. 450TL'ye almıştım(350 lirası Hepsipay'di.)

Deneyimledim. 6 ay Gamepower Medusa'yı kullandım. Kulaklığı kulağıma takarken korkuyordum.
Bu kadar rezil bir malzeme kalitesi olamaz.

Vallahi zamanında 300 TL'ye almıştım o fiyata göre mükemmel bir üründü, bende yüksek bütçelerde Rampage, Gamepower önermem, ama düşük bütçede 400-500 TL de ise Rampage ve gamepowera öcü gibi bakmak saçma.

Geri
Yukarı