500 TL'ye oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
Maksimum 500-600TL

Bunu alacagına biraz daha aşsın H2002D alsın 😁

Rampageyide gamepoweride küçümsemeyin.
3 farklı internet kafede kullanıyoruz 2 senedir kırık dökük herhangi bir parça yok.

Ya hocam o kadar da mükemmel değil, ama çöp değil diyelim.

Bunu alacagına biraz daha aşsın H2002D alsın 😁

O kadar çıkdıda, H2002D ye çıksın. Bence o kadar çıktıysa Cloud Core alsın!

Jacklı modellerin ses performansı düşük ve kullanışsız. Neden 2 kabloyla uğraşalım.

Rampageyide gamepoweride küçümsemeyin.
3 farklı internet kafede kullanıyoruz 2 senedir kırık dökük herhangi bir parça yok.

Ben Rampage'in tek ürününe sahibim. Ondan da memnunum şaşırtıcı şekilde. Gerçi 150 lira verdiğim için hiç koymayacak.
Gamepower'ın malzeme kalitesinin rezilliğini tartışmaya hiç gerek yok. Tek sağlam germeye bakıyor malzemelerin çatırdayıp çatlamaları.

Jacklı modellerin ses performansı düşük ve kullanışsız. Neden 2 kabloyla uğraşalım.

Vallahi kendi kulaklığım Rampage şu anda kırık bende dediğin gibi düşünüyordum ama ticari olarak 20'den fazla kullanıyoruz tık eden olmadı sadece birinde temassızlık sorunu var diğerleri gayet güzel çalışıyor. Öyle tamamen bir firmayı kötülemek doğru değil.

Ama bütçesi çok düşük zaten o fiyat bandında USB alsa çok fark olmayacagına eminim ses konusunda.

Gamepowerı arkadaşım 2 farklı modelini kullandı (Hangileri bilmiyorum). Ama ikisinde de birkaç ay içinde mikrofonu bozuldu. Aklımda gamepower olsa da şu son dediğimden dolayı uzak durmayı düşünüyorum.

Rampage almak aslında kumar oynamak gibi de bir yandan. Mesela iki arkadaşımda da Rampage kulaklık var birinden ses çok güzel gelirken diğerinden gelen ses ise zincir marketlerde satılan 20TLlik kulakiçi kulaklık gibi. Bunların haricinde de genel olarak önerilmeyen iki firma: Rampage ve Gamepower.

Hocam o fiyat bandında en çok olmasın dediğiniz firmalar ürün üretiyor.
Kulaklık incelemesine baktım mikrofonu pek iyi değil gibi. Herkese soruyorum bu kulaklık nasıl sizce? Mikrofonu falan da iyi geldi bana

Bütçeyi artırıp dün akşam Havit GameNote H2002p sipariş ettim. Elime geçince görüşlerimi buraya yazarım.

Son düzenleme:
Rampage almak aslında kumar oynamak gibi de bir yandan. Mesela iki arkadaşımda da Rampage kulaklık var birinden ses çok güzel gelirken diğerinden gelen ses ise zincir marketlerde satılan 20TL'lik kulak içi kulaklık gibi. Bunların haricinde de genel olarak önerilmeyen iki firma: Rampage ve Gamepower.

Kişisel kullandığım Rampage kulaklığım ortadan ikiye ayrıldı her yeri döküldü ama çalışıyor artı olarak mikrofonu stüdyo mikrofonu gibi kaliteli.
Rampage büyük kumar, ticari kullanımda olan kulaklarımıza bir şey olmadı çok gözle görülür hissedilir problemleri yok ama kişisel kullandığım Rampage kulaklık daha garantisi bitmeden kırılıyor, bu marka gerçekten kumar.

Gamepowerı arkadaşım 2 farklı modelini kullandı (Hangileri bilmiyorum). Ama ikisinde de birkaç ay içinde mikrofonu bozuldu. Aklımda gamepower olsa da şu son dediğimden dolayı uzak durmayı düşünüyorum.

Rampage almak aslında kumar oynamak gibi de bir yandan. Mesela iki arkadaşımda da Rampage kulaklık var birinden ses çok güzel gelirken diğerinden gelen ses ise zincir marketlerde satılan 20TLlik kulakiçi kulaklık gibi. Bunların haricinde de genel olarak önerilmeyen iki firma: Rampage ve Gamepower.

Kulaklık incelemesine baktım mikrofonu pek iyi değil gibi. Herkese soruyorum bu kulaklık nasıl sizce? Mikrofonu falan da iyi geldi bana

Bütçeyi artırıp dün akşam Havit GameNote H2002p sipariş ettim. Elime geçince görüşlerimi buraya yazarım.
Kulaklık bu sabah 12 gibi elime geçti, saat yaklaşık 17.00'dan beri kullandım (Şuan yazarken saat 17.18) mikrofonu ve konforu harika,kafama tam uydu, pedleri sıkıyor diyorlardı ama bende öyle bir şey olmadı. Şahsen beğendim. Uzun süreli kullanım hakkında şuan bir şey diyemem. Konuyla ilgilenen herkes için teşekkürler.

Kulaklık bu sabah 12 gibi elime geçti, saat yaklaşık 17.00'dan beri kullandım (Şuan yazarken saat 17.18) mikrofonu ve konforu harika,kafama tam uydu, pedleri sıkıyor diyorlardı ama bende öyle bir şey olmadı. Şahsen beğendim. Uzun süreli kullanım hakkında şuan bir şey diyemem. Konuyla ilgilenen herkes için teşekkürler.
Dediklerim halen geçerli. Ek olarak uzun süreli kullanımda baş ağrıtmıyor ama pedler bir yerden sonra evet, kulakları sıkıyor.

Çok özür dileyerek düzeltiyorum ben kafama göre küçük ayarladığımdan sıkıyormuş kulağımı, pedlerde sorun yok yani 😅

Son düzenleme:

Geri
Yukarı