500 TL'ye PS3 almak

Ben yt videoları ile sağlıklı kırma işlemi yapabilirim diye düşündüm. Çok zor bir iş mi ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eski kasa olunca ne oluyor? Fiyat konuşurken sarı sitede aynı konsolun çok farklı fiziksel hallerinin olduğunu gördüm. Süper Slim vesaire. Eski soul oyunları oynayacakken bile kasacaksa bulaşmayayım bile.
FAT kasalar da fazlasıyla sorun bulunuyor. Ses, ağırlık, ısınma gibi sorunlar var. Bide donanım sorunları da var diyorlardı ama bilmiyorum.
En iyi model Süper Slim modelidir. İnce, hafif, ses oranı az olan ve en az sorunlu modeldir kendisi. Ben olsam parayı biraz daha biriktirir Süper Slim alırdım. FAT kasanın ceremesi çekilmez.

FAT kasalar da fazlasıyla sorun bulunuyor. Ses, ağırlık, ısınma gibi sorunlar var. Bide donanım sorunları da var diyorlardı ama bilmiyorum.
En iyi model Süper Slim modelidir. İnce, hafif, ses oranı az olan ve en az sorunlu modeldir kendisi. Ben olsam parayı biraz daha biriktirir Süper Slim alırdım. FAT kasanın ceremesi çekilmez.
Katılıyorum. Sarı ve kırmızı ışık hataları da cabası.

Attıgım fotoğraftaki fat mi yoksa slim mi ? Süper slim olmadığı belli.

Geri
Yukarı