500 TL'ye tablet önerisi

ffnnTOK

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar Arkadaşlar bloga yeni üye oldum. Bayramınız kutlu olsun. Başlıkta belirttiğim gibi 500 TL'lik batarya ömrü iyi 4.4.2 Kitkat olan işlemcisi 1.8 GHz ve üzeri işlemci ye sahip önerdiğiniz bir tablet var mıdır?

Teşekkürler fiyatı çok uygunmuş. :) İncelemeyi izliyorum. Başka tablet önerisi olan arkadaşlar yazarlarsa çok memnun olurum. :)

Dediğin tableti aldım çok harika bi tablet yalnız mc5 mc4 gta san. bunların hiç birini çalıştıramadım :( class 10 sd kart takılı oyunları açmıyor

Sorun şuymuş. SD karta atıyordum ben OBB dosyalarını dahili depolama çok düşük. Uygulamalar SD karta taşınmıyor. Haliyle mc5'in apk dahili depolamada OBB SD kartta olunca açılmıyor. Bu mc4 apk'sını uygulamayı sd karta nasıl taşırım ?

Android ile ilgili genel bir sorun bu. SD Karta uygulama taşınma olayı kalktı. Üreticiler özel olarak koyarsa oluyor ancak. (Samsung telefonlarda olduğu gibi.) Bazı çözümler var ama Root gerektiriyor. Cihazınızda üreticinin bu taşıma işi için yaptığı özel bir ayarlama yoksa yapabileceğiniz pek bir şey yok. Uygulamaları dahili hafızaya yükleyip geri kalan her şeyi SD Karta atmak en iyisi olacaktır. Hem apk dosyası hem de OBB dosyası dahili hafızada olmalı.

16 GB'lık modelini almadınız mı ? Aslında yeter gibi dahili depolama. Sony Xperia Z2 var bende de 3-4 tane büyük oyun sığıyor dahili hafızaya. Ben de taşıyamıyorum.

16 GB'lık modeli yoktu 8'lık aldım. Root yükleyeceğim ama önceki cihazım 4.2.1'di framaroot programı ile root atıyordum bu 4.4.2 buna hangi program ile atacağımı bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı