500 Watt PSU Önerisi

Bigby Wolf

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Tekstil
Başlıkta belirttiğim gibi 500 wattlık PSU önerilerinizi bekliyorum. Hangi marka almalıyım? Hangi marka iyidir?

Bu arada sistemim: GTX1050Ti + AMD Ryzen 3 2200G + Crucial 2x4 8GB RAM 2400MHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Değil ama o verimliliği sağlıyor. Bu modele sertifika almaya falan üşenmişler sanırım. İlla sertifika olacak diyorsanız;

SilverStone 500W Strider Serisi 80+ Güç Kaynağı

Teşekkürler hocam her hangi bir sıkıntı olmaz değil mi? sistemimi üstte belirttim. 500Watt yeter? daha önce 350wattlık PSU vardı ama o zamanlar ekran kartım yoktu işlemci ile idare ediyordum şimdi ekran kartı aldım fakat güç kaynağım 350watt yetersiz geleceği için hiç bulaşmadım.

O da muhtemelen yeterli gelir ama sistemi daha kaliteli bir modele emanet etmek yine de daha iyidir.

Evet hocam bende sırf ondan dolayı 500wattlık alıyorum. 350watt araştırdığıma göre çoğu arkadaşım sınır da diyor 1050Ti sistemler için en az 400watt öneriliyormuş. Ama almışken 500wattlık almak daha mantıklı geldi bana. İlgi alakan için teşekkür ediyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı