5000-5500 TL arası 120 Hz laptop tavsiyesi

Countwork

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar dostlarım,

1-2 gündür laptop araştırması yapıyorum. Fakat HZ konusunda emin olamadım hiçbirinden. GTX 1650 olması benim için avantaj fakat aynı randımanda AMD ekran kartı da kullanabilirim. Fakat 60 Hz istemiyorum :)

Şimdiden yardımcı olan herkesin eline sağlık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ürün sanırım bu. Hz yüksek isterseniz aklıma tek gelen seçenek bu.

NOT: Ürünün kendi sitesinde bile 120Hz ibaresi göremedim. Belki de ben yanlış bakıyorum. Dikkat ediniz.
Ekleme; incelemede sanırım 1TB HDD ve 16GB RAM belirtilmiş. O yüzden linki sildim. Model olarak bu sanırım 5500TL.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ürün sanırım bu. Hz yüksek isterseniz aklıma tek gelen seçenek bu.

NOT: Ürünün kendi sitesinde bile 120Hz ibaresi göremedim. Belki de ben yanlış bakıyorum. Dikkat ediniz.
Ekleme; incelemede sanırım 1TB HDD ve 16GB RAM belirtilmiş. O yüzden linki sildim. Model olarak bu sanırım 5500TL.

Değerli mesajın için teşekkür ederim. İnceleyeceğim. 120 Hz olmasa da 75 bulma şansım var mıdır ?
.
Lütfen tavsiyeden çekinmeyin tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı