5000-5500 TL Arası Sistem Önerisi

SilverDawn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 5000-5500 TL civarı bir sistem toplamak istiyorum. Her şey dahil olacak, şu an elimde hiç parça yok. Genelde render (3d modelleme) için kullanmayı düşünüyorum. Arada da oyun oynarım.
Kafamda şuan 6700k ve Rx 480 var. Overclock hiç yapmadım ama bu sistemde yapmayı planlıyorum. Alışveriş sitesi dahil bütün önerilere açığım. Şimdiden teşekkürler.

Konu günceldir.

Elimde şuan hiçbir şey yok. Yani monitör ve klavye de yeni alınacak. Çok oyun hastası biri olmadığım için 23'' civarı normal bir monitör işimi görür sanırım.

Hocam aynı sistemi toplamayı düşünüyorum. Monitör olarak bunu alırsanız Asus VP228H 21.5 1ms Hdmi 1920x1080 Gaming Monitör 5300 TL civarına denk geliyor. Arka kalan 200 TL ile güzel bir gaming klavye ve maus alabilirsiniz.
Ekran Alıntısı3.JPG

Kardeş 200 lira gibi bir paraya da zevkine göre klavye-mouse-kulaklık alabilirsin. Bence güzel bir sistem. Arkadaşların yorumunu da bekliyorum. Darboğaz olur mu?

Hocam aynı sistemi toplamayı düşünüyorum. Monitör olarak bunu alırsanız Asus VP228H 21.5 1ms Hdmi 1920x1080 Gaming Monitör 5300 TL civarına denk geliyor. Arka kalan 200 TL ile güzel bir gaming klavye ve maus alabilirsiniz.Eki Görüntüle 182733
Böyle bir bütçeye daha iyi bir anakart olmalı.

Dosya Ekleri

• technopat.jpg
    technopat.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 102
Kardeş 200 lira gibi bir paraya da zevkine göre klavye-mouse-kulaklık alabilirsin. Bence güzel bir sistem. Arkadaşların yorumunu da bekliyorum. Darboğaz olur mu?

Böyle bir bütçeye daha iyi bir anakart olmalı.
Dediğin sisteme baktım ama arkadaş render v.s ile uğraşacağım diye belirtmiş. i5 6500 burada yetersiz kalabilir hocam. Anakart tercihi kendisine kalmış. İyi bir anakart eklenirse 5500 TL civarına denk gelecek bütçesi. Bütçesini 150-200 TL arttırabilirse daha iyi olur tabi.

Dediğin sisteme baktım ama arkadaş render v.s ile uğraşacağım diye belirtmiş. i5 6500 burada yetersiz kalabilir hocam. Anakart tercihi kendisine kalmış. İyi bir anakart eklenirse 5500 TL civarına denk gelecek bütçesi. Bütçesini 150-200 TL arttırabilirse daha iyi olur tabi.
Haklısınız hocam.

Şu sistem hocam atmıştım görmediniz galiba.

Dosya Ekleri

• technopat.jpg
    technopat.jpg
    55,5 KB · Görüntüleme: 91
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı