5000-5500 TL Telefon Önerisi

Xesstiano

Kilopat
Aklımda Xiaomi Mi Mix 3 var. Kızaklı oluşu ve ekranın tamamını kullanmak hoşuma gidiyor. Almak için 5G modelinin satışa sunulmasını bekliyorum. Bu sırada da sizden öneriler almak istedim. Çentik olmaması ve mümkünse tam ekran olması ilk önceliğim. Kamera benim için hiç önemli değil doğru düzgün fotoğraf çektiğim/çekildiğim yok zaten :D Oyun performansı ve batarya kapasitesi iyi olsun yeter. Genellikle okuldan eve gelince çok kullanmıyorum. Bataryası da iyi olsa iyi olur fakat aşırı da önemli değil. Bluetooth ve kablolu kulaklık performansı çok önemli benim için. Müzik dinlemeyi seviyorum ve Bluetooth kulaklığım var. Ne olur ne olmaz diye kablosuz da taşıyorum. Bütçem 5000-5500 TL. Şimdiden teşekkürler, iyi sosyaller.

Bu bütçelerde telefon israftan başka bir şey değil. Tabi ki keyif sizin para sizin ben vicdanen uyarmak istedim. Sizin yerinize konuşmayacaksa hiç bir telefon bu kadar parayı hak etmiyor demektir.

Bu bütçelerde telefon israftan başka bir şey değil. Tabi ki keyif sizin para sizin ben vicdanen uyarmak istedim. Sizin yerinize konuşmayacaksa hiç bir telefon bu kadar parayı hak etmiyor demektir.
Haklısınız fakat şuan ki telefonum çok berbat ve beni uzun süre götürecek bir telefon istediğim için bu kadar para vereceğim.
Benim düşüncem kullanımınıza göre Honor Play gayet yeterli ama ben para vermek istiyorum derseniz Samsung S10E alın.

S10E fazlasını vermek sizin için israftan başka bir şey değil ekran kasa oranı fazla çentik yok ve performansı gayet iyi.
Samsung'un ön kamera tasarımı hiç hoşuma gitmiyor maalesef. Dediğim gibi kızaklı bir telefon almayı düşünüyorum çünkü tam ekran olarak telefonu kullanmak istiyorum.

Teknoloji yerinde durmuyor, bugün dünya para verdiğiniz telefon bir sene sonra eski teknoloji oluyor. Çok daha uygun fiyatlı fiyat performans telefonları sorgulayın. Bütçeye göre değil, gerçekten ihtiyacınızın olduğu özellikleri barındıran telefona göre bütçe belirleyin. İhtiyacınız olmayan özelliklerin kafanızı karıştırmasına izin vermeyin.

Teknoloji yerinde durmuyor, bugün dünya para verdiğiniz telefon bir sene sonra eski teknoloji oluyor. Çok daha uygun fiyatlı fiyat performans telefonları sorgulayın. Bütçeye göre değil, gerçekten ihtiyacınızın olduğu özellikleri barındıran telefona göre bütçe belirleyin. İhtiyacınız olmayan özelliklerin kafanızı karıştırmasına izin vermeyin.
Öyle fakat şuan telefon konusunda olgunlaşmış bir teknoloji var, telefonlar kolay kolay eskimiyor(eskiyor ama model numarası olarak, yaptıkları iş konusunda önemli bir fark yok) hala Iphone 6 kullanıyorum paramın olmadığından değil yaptığım işleri sorunsuz hallediyor. Bugün nasıl olsa teknoloji gelişecek deyip yavaş telefon alırsan bozulana kadar yavaş kullanacaksın, bütçeyi zorlamadan ortanın altına kaçmadan ihtiyacı olan şu abartılı zamlar gelmeden alımını yapsın. Tabi bana sorarsanız bu fiyatlar şimdiki haliyle de çok uçuk ama ne yaparsın paramızın değeri pul oldu.

Kamera öncelik değilse xiaomi ve Honor doğru adres. 128gb mi8 alıp çok rahat edebilirsin. MiMix tasarım olarak daha güzel gözüksede mi8 daha piyasası olan aksesuarı alımı satımı kolay model. Her ne kadar son yıllarda samsung dan soğudum sada s9plus yine yolda bırakmayacak bir model.

Öyle fakat şuan telefon konusunda olgunlaşmış bir teknoloji var, telefonlar kolay kolay eskimiyor(eskiyor ama model numarası olarak yaptıkları iş konusunda önemli bir fark yok) hala Iphone 6 kullanıyorum paramın olmadığından değil yaptığım işleri sorunsuz hallediyor. Bugün nasıl olsa teknoloji gelişecek deyip yavaş telefon alırsan bozulana kadar yavaş kullanacaksın, bütçeyi zorlamadan ortanın altına kaçmadan ihtiyacı olan şu abartılı zamlar gelmeden alımını yapsın. Tabi bana sorarsanız bu fiyatlar şimdiki haliyle de çok uçuk ama ne yaparsın paramızın değeri pul oldu.
Haklısın özellikle son 4 yıldır ceptelefonu ve tablet piyasası çok değişti şuan aldığımız veya dört sene önce üç sene önce aldığımız ortanın üstğ segment tüm cihazlar günlük her işimizi görebilecek kapasitedeler. Şuan en büyük yarış hala kamera tarafında yaşanıyor ve yarışı huawei cesaretli olduğu ve daha fazla yeniliği denediği için kazanacak gibi geliyor bana.

Kamera öncelik değilse xiaomi ve Honor doğru adres. 128gb mi8 alıp çok rahat edebilirsin. MiMix tasarım olarak daha güzel gözüksede mi8 daha piyasası olan aksesuarı alımı satımı kolay model. Her ne kadar son yıllarda samsung dan soğudum sada s9plus yine yolda bırakmayacak bir model.
Dediğim gibi çentik hiç bir türlü sevmiyorum maalesef. Yoksa dediğiniz gibi Mi8 veya Mi9 modellerine yönelecektim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı