5000 TL Telefon önerisi

Sabırlı

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Geçenlerde 3000 TL fiyat ile telefon önerisi adı altında bi' konu açmıştım. Konuyu kapatamadığım için yeni bir konu açıyorum. Bana 5000 TL fiyat ile kamerası ve sarjı iyi olan bi' telefon önerisi istiyorum. Oyun oynamıyorum, film izliyorum ve müzik dinliyorum. Ses konusunda da üzmeyecek bi' öneri bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

S10e ve P30 kamera olarak çok iyi ancak batarya olarak çok iyi değiller. P30 batarya olarak biraz daha iyi.

Bu modellerden batarya olarak daha iyi bir telefon var o da S10 Lite, SD 855 kullanıyor ayrıca. Kamera olarak bu ikisi kadar iyi değil ama.

Öncelikle ilginiz için teşekkürler arkadaşlar. Daha önceki kullanmış olduğum telefonların ya kamerası, yada batarya işlemci performansı iyi değildi sürekli donmalar yaşamaktayım. Şimdi özellikle kamera ve oyun oynamadığım için sosyal medya kullanımı video,film ve müzik performansları iyi üzmeyecek bi telefon istiyorum.
Hocam sadece film izleyip ve muzik dinliyorsaniz 5000 TL vermek gereksiz olmaz mi?
Şimdiki kullandığım telefon Lenovo vibe p1 pro artık miadı doldu sürekli donuyor ve işlemci arızaları mevcut.

Bu fiyata alabileceğin en iyi telefon bunlar:

Azcık param cebimde kalsın istiyorsan:

2016 yılında çıkmış bir telefona 5000 TL vermek delilik.
Hangi telefon?
Bu fiyata alabileceğin en iyi telefon bunlar:

Azcık param cebimde kalsın istiyorsan:
Bu telefonlar takibimde ama kamera olarak p30 un gerisinde kalıyor sanırım. Kararsız kaldım.

Iphone 7 Plus.

Mi Note 10 modeli CPU ve GPU olarak S10 serisi ve P30 kadar güçlü değil. Kamera olarak onlara yakın bir model, batarya olarak ise o modellerden açıkça daha üstün. Mi Note 10 modeline bak derim.

Geri
Yukarı