5000-5500 TL'ye Kasa Önerisi

Bu ikisinden birini almayı düşünüyorum ama kafama takılan bir kaç soru var.
1- İncehesap neden bu kadar ucuza veriyor parçaları başka yerden toplayınca 1500-2000 TL fark oluyor
2- Hangi sistem daha iyi ?

Bu ikisinden birini almayı düşünüyorum ama kafama takılan bir kaç soru var.
1- İncehesap neden bu kadar ucuza veriyor parçaları başka yerden toplayınca 1500-2000 TL fark oluyor
2- Hangi sistem daha iyi ?
Tabii ki 2. sistem daha iyi ancak alırken ekran kartını değiştirin. TUF modeller fazla ısınıyor.

Donanım arşivi kanalının yaptığı sistemi almanı şiddetle tavsiye ederim. Unutmuşum onu yoksa direk onu önerecektim. Kafanız karışmasın çok güvenilir sitedir. Sıfır ürünlerdir ve garantilidir. Gönül rahatlığı ile alabilirsin.

Bu akşam siparişini vericem iki sistem arasındaki tek fark ekran kartı kimisi RTX 2060 öneriyor kimisi RX 5700 ben sistemi oyun oynamak için kullanıcam sonrasında ısınma gibi sorunların çıkmasını istemiyorum. Hangi kartı tercih etsem ?

Bu akşam siparişini vericem iki sistem arasındaki tek fark ekran kartı kimisi RTX 2060 öneriyor kimisi RX 5700 ben sistemi oyun oynamak için kullanıcam sonrasında ısınma gibi sorunların çıkmasını istemiyorum. Hangi kartı tercih etsem ?
Sakın gidip Donanım Arşivinin oluşturduğu sistemi almayın. TUF modeller fazla ısınıyor.

RX 5700 neredeyse RTX 2070 gücünde bir kart ancak biraz da olsa yazılımsal sorunları var. Forumda sorunsuz kullananlarda var tabii. Bence Gigabyte RX 5700 Gaming modelini alın.

Hatta şuanda Teknobiyotik'te Sapphire Radeon RX5700 XT PULSE 8GB 256Bit GDDR6 Ekran Kartı (11293-01-20G) - EFSANE FIRSATLAR XT versiyonu indirimde. Kaçırma bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı