5000-6000 Android telefon önerileri

Bütçe
5000-6000

Kaan113

Centipat
Daha fazla  
Max 6500 TL verebilirim. Benim için en öncelik kamerası. Daha sonraki önceliğim ses kalitesi ve bataryası. Telefondan hiç oyun oynamıyorum, Instagram falan kullanıyorum bayağı fotoğraf çekiniyorum. Video kalitesi de önemli. Bu fiyata çok bir şey beklemiyorum zaten ama içlerinde kamerası en iyi hangisiyse onu almak istiyorum.
Ben birkaç telefon buldum başka önerebilir veya bunlardan birini dediğim özelliklere göre yazabilirsiniz.

- Xiaomi Redmi 10
- Xiaomi Redmi 10C
- Samsung Galaxy M14
- Oppo A55
- Samsung Galaxy A04E
- Samsung Galaxy M13

Max 6500 TL verebilirim. Benim için en öncelik kamerası. Daha sonraki önceliğim ses kalitesi ve bataryası. Telefondan hiç oyun oynamıyorum, Instagram falan kullanıyorum bayağı fotoğraf çekiniyorum. Video kalitesi de önemli. Bu fiyata çok bir şey beklemiyorum zaten ama içlerinde kamerası en iyi hangisiyse onu almak istiyorum.
Ben birkaç telefon buldum başka önerebilir veya bunlardan birini dediğim özelliklere göre yazabilirsiniz.

- Xiaomi Redmi 10.
- Xiaomi Redmi 10C.
- Samsung Galaxy M14.
- Oppo A55.
- Samsung Galaxy A04e.
- Samsung Galaxy M13.

Redmi 10.

Benim için en önemli şey kamera. Eğer bu fiyatlarda OIS olan telefon varsa onu alırım.

İkinci el iPhone 8 ya da S10 almaya çalış.

Arkadaşım 2. El Iphone almıştı birkaç ay dayanmadı. 2. el olunca illa bir şeyi çıkıyor o yüzden sıfır almak istiyorum.

Hangisi kötünün iyisi? ois olmasa da

- Xiaomi Redmi 10
- Xiaomi Redmi 10C
- Samsung Galaxy M14
- Oppo A55
- Samsung Galaxy A04E
- Samsung Galaxy M13

Söylediğin bütün telefonlar kamera olarak çok kötü, 2. El iPhone 8 veya S10 al.

Yeni konular

Geri
Yukarı